Як носити жіночі колготки: секрети від Лебутік

Як носити жіночі колготки

Не зважаючи на шалену популярність колготок і величезний вибір, ставлення до них ніколи не було простим!

З одного боку, жіночі колготки - річ вельми утилітарна: з настанням холодів хочеться відгородитися від пронизливого вітру нехай навіть і найтоншим шаром капрону, а з іншого, модні гуру не раз розповідали, що будь-які колготки - це компроміс зі своїм почуттям стилю, і краще замерзнути, ніж надіти їх.

Але, як відомо, мода - штука мінлива, і сьогодні модні експерти кажуть одне, а завтра хизуються в тому, що засуджували! Тому носити чи не носити, вирішувати тільки вам, і якщо рішення ваше все-таки на користь колготок - головне, не забувати про декілька нескладних правил.

Як носити чорні колготки

Як носити чорні колготки

Чорний - колір вважається універсальним, але якщо це стосується кольору колготок, його використання вимагає обережності.

Традиційно світлий одяг і світле взуття у поєднанні з чорними колготками вважається моветоном, тому класичний дрес-код не рекомендує такі комплекти. Найкращим поєднанням буде чорний + темні насичені відтінки, до того ж добре, якщо ваші аксесуари та взуття будуть в тон колготок.

Не забувайте, що чим більше в колготках den, тим щільнішим і важчим має бути одяг - непрозорі зимові колготки будуть дуже дивно виглядати з літніми шифоновими сукнями.

Стосовно напівпрозорих чорних колготок, то вони традиційно асоціюються з офісним стилем, хоча це й не сувора вимога. Головне, не носити такі колготки з відвертими речами і взуттям на високих підборах, інакше враження буде дуже негативне.

Чорні колготки або панчохи з блиском - не просто минуле століття, але і ризик виглядати повнішою і "важчою", ніж є насправді.

Як носити прозорі колготки тілесного кольору

Як носити прозорі колготки тілесного кольору

Найбільш звичні, базові серед усіх, які тільки можуть бути, ці колготки є в гардеробі кожної жінки, до того ж, здається, що вже цим-то колготкам і дорікнути нічим - в холодному кліматі вони хоч якось рятують поціновувачок спідниць та суконь, а крім того, всім відомо, що діловий дрес-код суворо забороняє голі ноги, холод надворі чи спека.

Але і тут знайдуться претензії! Чого тільки не розповідали модні редактори і блогери: тілесні колготки зрадницьки блищать на фото, роблять ноги схожими на "сосиски в целофані" і багато, багато чого іншого, але найголовніша образа полягає в тому, що колготки тілесного кольору мають створювати "ефект голих ніг ", але з цим завданням не справляються і, якщо на вас є колготки, не помітить цього тільки сліпий.

Говорячи коротко, якщо ви не можете або не хочете відмовлятися від колготок тілесного кольору, намагайтеся обрати максимально тонкі і максимально матові.

Кольорові колготки: як носити

Кольорові колготки: як носити

У фаворі - щільні непрозорі колготки, якраз такі, які колись пропонував Крістіан Діор в одній зі своїх заміських колекцій. Будь-які загравання з напівпрозорістю та яскравим кольором будуть створювати своєрідний ефект, якого краще уникати всіма силами.

Майте на увазі, що такі колготки треба дуже впевнено і надійно поєднувати з відтінками вашого вбрання, інакше великий ризик ще одного неприємного ефекту під назвою "ні в тин, ні в ворота" .

Колготки зі швом

Колготки зі швом

Виключно в образі в стилі вамп і жодних інших способів тут немає і бути не може. Не перестарайтеся з висотою каблука і обов'язково стежте за якістю і розташуванням шва!

Як носити колготки в сітку

Як носити колготки в сітку

Чорні колготки в сітку досить довго асоціювалися з кабаре, бо до цих пір зберігається елемент провокативності, з яким не кожна жінка впорається. Щоб нівелювати цей ефект для чорної сітки обирайте максимально скромні образи зі спідницями до колін і нижче.

А ось світлі колготки в сітку відомі властивістю створювати на відстані видимість ідеальної голої шкіри - цією властивістю користуються професійні танцівниці, починаючи від класичних бальних танців і закінчуючи рок-н-ролом. Чим худіші ноги, тим дрібнішою і світлішою має бути сітка.

Завжди обирайте сітчасті колготки за розміром, якщо не хочете, щоб оточуючі згадували про кулінарну сітку і ковбасні вироби!

Колготки з візерунками та прінтами

Колготки з візерунками та прінтами

Найризикованіші та найбільш провокаційні колготки з усіх, які тільки можуть бути! І справа тут навіть не в стереотипі, що дама в ажурних колготках неодмінно шукає пригод, а в тому, що будь-який візерунок і будь-який принт може до невпізнанності змінити форму і вигляд ваших ніг. Один невірний рух, один неправильний вибір, і на виході ви може замість своїх ідеальних ніг отримати кривуваті і товстуваті, тільки тому, що ось так обійшовся з ними симпатичний візерунок з поперечних зигзагів.

Вердикт: якщо ви не впевнені в тому, що вашого почуття стилю вистачить для створення карколомного образу, заснованого на «фантазійних» колготках, просто раз і назавжди відмовтеся від них, від гріха подалі.