Як вибрати жіночий годинник?

Як вибрати жіночий годинник?

У наш час стильні та оригінально оформлені годинники стали більше модним атрибутом, який багато розповість про статусне положення свого господаря, ніж прилад для виміру часу. Незважаючи на те, що більша частина людей перевіряє час, використовуючи сучасні мобільні пристрої, мало хто відмовляється від дорогих та яскравих наручних хронометрів. За допомогою наручного годинника можна підкреслити свій унікальний зовнішній вигляд та продемонструвати оточуючим рівень свого достатку.

Як вибрати жіночий наручний годинник

Дівчата до своїх легких та елегантних годинників ставляться куди більш педантично, ніж чоловіки до своїх важких та часом досить громіздких годинних механізмів, саме тому пані підбирають цю модну деталь більш ретельно, прискіпливо, з оглядкою на той одяг, який зберігається у їх гардеробах. Якщо ви також вирішили підібрати для себе яскравий та красивий жіночий годинник, то вам слід знати кілька основних правил, завдяки яким ви зможете безпомилково обрати для себе аксесуар, який найбільш ідеально пасує.

Завітайте до будь-якого відомого годинникового інтернет магазину, наприклад сюди https://deka.ua/woman-watches/, і ви побачите шикарне різноманіття найкреативніших механізмів - з камінням на циферблаті і на ремінці, з календарями та компасом, з оригінальним оформленням браслета, незвичайного забарвлення або форми. Тут кожна представниця прекрасної статі вибере на свій смак саме той жіночий годинниковий механізм, який буде для неї під час носіння максимально зручним. При цьому не варто забувати, що ця мила деталь має гармонійно поєднуватися зі стилем вбрання і тим заходом, на який її збираються надіти.

Підбираємо годинник для ділової жінки

Якщо у вас в гардеробі переважно речі ділового фасону, то і наручний годинник слід вибирати без зайвих прикрас і яскравого оформлення, однотонний та статусний. Все ж часто ділові партнери починають оцінювати один одного саме за такими престижними аксесуарам, це необхідно враховувати і в зупиняти свою увагу переважно на механізмах суворого стилю. Для повсякденного носіння в офісі для жінок просто ідеально підійдуть елегантні годинники, оформлені під золото або срібло.

годинник для ділової жінки

Годинники для модниць

Якщо годинник підбирає для себе гламурна модниця, то він має бути більш незвично і стильно оформлений. Такий незмінний атрибут сучасного життя для справжніх поціновувачів красивих штучок має виглядати відповідним чином - тому, красиві наручні жіночі годинники, оздоблені дорогоцінним і напівдорогоцінним камінням, саме в такій ситуації будуть найбільш доречні. Гламурні версії подешевше будуть мати масу незвичайних прикрас типу підвісок або переливатимуться на сонці різнокольоровими стразами різного розміру.

Годинники для модниць

Спортивні жіночі годинники

Якщо підбирають для себе наручні годинники спортивно-туристичні дівчата, для яких важливо вміти вести правильний відлік часу, то їм варто звернути свою увагу на такі пристрої для вимірювання часу, які мають додаткові і дуже оригінальні функції - вимірювач тиску та пульсу, наприклад. Найчастіше аксесуари спортивного стилю виглядають більш масивно, але в цьому немає нічого дивного - спортивний стиль сам по собі в цьому випадку має на увазі певну громіздкість і повну відсутність видимих  прикрас аксесуара, які можуть заважати його використовувати. Зате в таких пристроях буде застосовуватись яскраве підсвічування, і в них можна буде спокійно відвідувати басейн або будь-яку іншу водойму.

Спортивні жіночі годинники

Жіночі годинники за формою руки

При виборі жіночого годинника необхідно обов’язково враховувати форму руки та її розмір. Якщо рука дівчини занадто тонка і невелика за розміром, то для неї ідеально підійде хронологічна належність з браслетом у вигляді ланцюжка, тонкого шкіряного ремінця, яскравою шнурівки, стрічки. Чим зап'ясток більший, тим краще вибирати жіночий наручний хронометр з більш масивним браслетом - більш масивним ланцюжком, широким міцним ремінцем.

Жіночі годинники за формою руки

Крім цього, вам варто знати, що дуже часто сучасні жінки мають відразу кілька наручних механізмів для встановлення точного часу, щоб мати можливість під кожне своє вбрання підібрати вдалий до конкретного випадку пристрій. Для суворого стилю можна вибрати модні атрибути суворіші та невеликим розміром, для дружньої вечірки і корпоративу вибирають годинник більш помітний, але в жодному разі не можна поєднувати модний пристрій для вимірювання часу з вечірнім вбранням - це буде вважатися справжнім моветоном та несмаком.