5 помилок при покупці смартфона

Здавалося б, що складного в тому, щоб вибрати відповідний смартфон? У більшості випадків ми зупиняємося на популярному або просто дуже вдалому варіанті, але це зовсім не означає, що ми не допускаємо помилок. Часто виявляється, що на ринку є більш відповідний для нас варіант. Саме для того, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому, ми зібрали 5 найпоширеніших помилок, які допускаються при покупці нового смартфона.

Ми віримо рекламним роликам

Як правильно купувати смартфон

Незважаючи на імунітет, який виробився у нас з часом до реклами, ми все ж віримо їй частіше, ніж хотілося б це визнавати. Вдало зняті кадри і смартфон, виставлений в найпривабливішому світлі можуть захопити увагу будь-якого глядача. Але в глибині душі ми точно знаємо, що не можна вірити тільки візуальному враженню. Наприклад, яким би красивим і глянсовим не здавалося корпус смартфона, нам не показують в рекламі, як він буде виглядати після того, як на ньому з'являться відбитки пальців, та й основні характеристики в рекламі, зазвичай, не згадуються. Саме тому, завжди варто досліджувати конкретний смартфон докладніше, якщо вам сподобався його зовнішній вигляд в рекламі. Всі основні характеристики можна знайти на сайті виробника або магазину, а для того, щоб дізнатися про функціонал, можна звернутися до відгуків користувачів.

До речі, якщо ви не любите відбитки пальців на смартфоні, то найкраще заздалегідь підібрати якісний чохол. Він захистить смартфон не тільки від подряпин і пошкоджень при падінні, але і від масел і жиру, які накопичуються на пальцях. Захисні чохли від armored.com.ua доступні для більшості сучасних моделей смартфонів і забезпечать вашому мобільному пристрою довгостроковий і якісний захист. Для прикладу оцініть підбір чохлів для популярної моделі Xiaomi Redmi Note 9S, за посиланням https://armored.com.ua/2728-xiaomi-redmi-note-9s

Ми занадто довіряємо консультантам в магазинах

Ми занадто довіряємо консультантам в магазинах

Яким би якісним не був сервіс в магазині, консультанти мають основну мету - продати товар. Тому, завжди варто робити поправку і ставити правильні, грамотні питання. Приходити до магазина або салона зв'язку потрібно заздалегідь підготовленим, щоб якомога точніше знати, чого ви хочете і пояснити свої завдання консультанту. Крім того, краще за все з'ясувати, що саме означають ті чи інші властивості і функції смартфона. Знову ж таки, не варто купуватися на зовнішній вигляд, в кінці кінців, висока ймовірність того, що більшу частину часу пристрій буде знаходитися в чохлі.

Якщо вам вже зовсім не хочеться розбиратися в подробицях, можна запросити з собою кого-небудь з друзів, щоб вони проконсультували вас. Інакше ви ризикуєте придбати популярний товар, який зовсім не обов'язково виявиться відповідним для вас.

Ми неуважні до ціни

Ціни на смарфони

Ціна на смартфони - це дуже складний момент, який вимагає особливої  уваги, коли ви готуєтеся до придбання пристрою. Одні моделі відрізняються вкрай високою вартістю, інші - навпаки. Крім того, часом буває дуже непросто пройти повз вигідну ціну або акції на будь-який пристрій. Але нерідко результатом стає придбання не найбільш потрібного, та й не найбільш підходящого нам смартфона. Тому досліджувати потрібно не тільки сам пристрій, а й ціни на нього. Не варто вибирати найдорожчий, або найдешевший смартфон виключно тому, що ціна означає престиж або доступність. Є досить багато різних категорій, за якими варто вибирати пристрої, і всі вони доступні в різних цінових категоріях.

Ми женемося за відомими брендами

Бренди смартфонів

Так же, як ми не завжди звертаємо належну увагу на ціну, ми нерідко занадто багато уваги приділяємо логотипу, вибитому на зворотному боці смартфона. Звичайно, в першу чергу це стосується шанувальників відомих марок, таких як Apple та Samsung. Якщо аналог iPhone знайти непросто, то у поціновувачів Android, набагато більше альтернативних варіантів, тому не поспішайте зупиняти свій вибір лише на відомих пристроях. Знову ж, ніколи не зашкодить досліджувати ринок перед покупкою.

Ми не знаємо, чого хочемо від смартфона

На що звернути увагу при покупці смартфона

Всі попередні рекомендації зводяться до однієї важливої поради - принципово важливо точно знати, які вимоги ви ставите до свого смартфону. Перед тим, як перейнятися покупкою нового пристрою, обов'язково складіть список функцій, які важливі для вас. Для одних це буде високоякісна подвійна основна камера, інші вважають за краще робити селфі високої роздільної здатності. 

Приблизно можна розбити смартфони на кілька категорій: фото-смартфони, пристрої для роботи, пристрої для спілкування, ігрові та пристрої для відео. Щойно ви визначитеся з головною метою придбання нового смартфона, обов'язково варто звернути увагу на основні характеристики, які важливі для ваших завдань. Будь то ємність батареї, великий екран, хороший звук або якість запису відео та аудіо. Уже виходячи з цих вимог, можна визначитися з характеристиками.