Як вибрати автомобільний навігатор

Зміст

 • 1 Дисплей
 • 2 Пам'ять навігатора і вибір карти
 • 3 Розташування навігатора
 • 4 Пробки в навігаторі
 • 5 Корисні функції

 Як вибрати автомобільний навігатор

 

Дисплей

Перший параметр це дисплей навігатора. Екран має бути з високою роздільною здатністю і відносно великого розміру. Розміри дисплея по діагоналі варіюються від 2,7 до 7 дюймів. Роздільність починається від 320 × 240 пікселів до 800 × 480 пікселів. Практично всі екрани сучасних навігаторів захищені покриттям проти відблисків, але поцікавитися про його наявність буде не зайвим. Сенсорне управління екраном теж буде перевагою при виборі навігатора.

До речі, після того, як ви дочитаєте статтю, радимо звернути увагу на навігатори Xiaomi за посиланням https://skay.ua/476-videoregistratory-xiaomi/, серед яких ви точно знайдете те, що шукаєте.

Пам'ять навігатора і вибір карти

Наступний параметр це об'єм пам'яті і вибір карти. Необхідно заздалегідь вибрати карти якого регіону вам будуть потрібні. І найважливіше, чи загружені до навігатора, який вам сподобався, і якщо ні, то чи можна завантажити їх додатково. Використовуйте карти з можливістю прокладки маршруту. Зазвичай, сучасні карти містять велику кількість інформації і мають високий рівень деталізації, звідси і великий об'єм пам'яті. Він може досягати 1 Гб, а мінімальне значення 64 Мб. 

У деяких навігаторах передбачені мультимедійні функції (фото, музика, відео), такі навігатори мають вбудовану пам'ять. Рекомендується використовувати маршрутизовані карти, з можливістю прокладки маршруту.

Розташування навігатора

Розташовувати навігатор в машині необхідно таким чином, щоб з одного боку забезпечувався чіткий прийом сигналу, а з іншого екран було видно водію і з нього можна було читати. У деяких автомобілях без можливості підключення навігатора до зовнішньої антени не обійтися (у випадку з атермальним склом яке не пропускає навігаційний сигнал). Також зверніть увагу на наявність кабелю для підключення навігатора до бортового живлення автомобіля в роз'єм прикурювача.

Дорожні затори в навігаторі

Сьогодні існують карти, які здатні об'їжджати дорожні затори. Навігатори отримують інформацію про затори через GPRS-з'єднання. Входити до інтернету можуть поки не всі моделі автонавігаторів, але ринок весь час розвивається. Зараз існують моделі навігаторів які окрім того, що вони можуть входити до інтернету, можуть і дзвонити. Ця функція дуже зручна, якщо згадати що у нас діє заборона на розмови по телефону за кермом.

Корисні функції

При виборі навігатора слід також звернути увагу на ряд кілька корисних функцій:

 • наявність голосових підказок, які інформують водія про наближення поворотів, дистанції до повороту і т. д.
 • шляхові точки з описом кожної, кількість не має бути менше 500 (АЗС, пост поліції, і т. д.)
 • вбудований МРЗ-плеєр
 • відеопрогравач
 • фотоальбом
 • перекладач.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам відповісти на питання як вибрати gps навігатор, і ви обов'язково купите відповідну для себе модель.