Xiaomi Mi RoboRock S50: функціонал і технічні характеристики

Дотримання санітарних норм в домі базується на регулярному усуненні бруду та пилу. Сучасна техніка дозволяє відчутно підвищити ефективність прибирання і скоротити витрати часу на його виконання. Але виробники не зупиняються і продовжують вдосконалювати пристрої.

Поява на ринку першого робота-пилососа стала визначною подією. Пристрій, що прибирає пил та інші різновиди забруднення без участі людини, миттєво набув неабиякої популярності. Перші моделі мали певні обмеження та недоліки. Споживачі з нетерпінням чекали випуску вдосконалених роботів-пилососів. Прориву вдалося досягти технологам компанії Xiaomi. Торгова марка пропонує удосконалений пристрій, що істотно відрізняється від перших моделей.

roborock s50

Xiaomi Mi RoboRock S50: можливості та переваги

Робот-пилосос оснащений LDS-лазером. Він сканує кімнату. На основі отриманих даних інтелектуальний SLAM-алгоритм розробляє віртуальну карту, в якій зафіксовані геометричні особливості приміщення та перепони. Завдяки цьому роборок с50 створює оптимальний маршрут прибирання. Виявляючи перешкоди, пристрій вносить зміни в карту. Це дозволяє коригувати маршрут прибирання в реальному часі, враховуючи всі зміни.

Експерти високо оцінили нові можливості робота-пилососа:

  • здатність автоматично розрізняти різновид покриття і змінювати потужність всмоктування в залежності від поверхні;
  • функції сухого та вологого прибирання;
  • датчик висоти дозволяє легко долати перешкоди і мінімізує ризики падіння зі сходів і механічних ушкоджень пристрою;
  • щітки та валики мають особливу конструкцію, що запобігає намотуванню волосся та шерсті тварин;
  • RoboRock S50 бездоганно впорається з прибиранням пилу та сміття біля плінтусу та меблів, у кутках кімнати.

Ви можете встановити на свій смартфон спеціальний мобільний додаток і дистанційно керувати роботою пилососа. Визначайте зони прибирання, налаштовуйте параметри, завантажуйте оновлення програмного забезпечення.

Технічні характеристики Xiaomi Mi RoboRock S50

Пристрій оснащений надійним мотором. Потужність всмоктування — до 2000 Па. Рівень шуму не перевищує 67 дБ. Основна щітка працює зі швидкістю 1350 об/хв.

Ємність акумулятора складає 5200 мАг. Одного заряду вистачає на 2,5 години роботи або прибирання на площі 250 м². Завдяки здатності розрізняти різновид покриття пилосос відрізняється економністю використання енергії. Після завершення роботи пристрій автоматично повертається до зарядною станції.