Майбутнє за електромобілями

Електромобіль Apple

Електромобілі – новий тренд на автомобільному ринку. До того ж, випуском машин з електричними мотором цікавляться не тільки імениті автовиробники, а й компанії, які досі ніколи не займалися виробництвом транспорту. За останній рік курс на електромобілі взяли багато виробників електроніки. Так, про плани з випуску екологічних машин уже заявили Xiaomi, Huawei та Google. Також, подейкують, власний автомобіль розробляє і компанія Apple. То чим же електромобілі так приваблюють виробників та покупців? Давайте розбиратися разом з автомобільними експертами infoportal.in.ua

Електромобіль заощаджує ваші гроші

Так, поки електромобілі коштують дорожче за бензинові побратими і така покупка є задорогою. Але якщо говорити про вартість володіння, то обслуговування електрокара коштуватиме вам дешевше, ніж вміст бензинового коня. По-перше, зарядка електромобіля обходиться дешевше, ніж заправка бензином, особливо за нинішнього зростання цін на паливо. По-друге, електромобілі не вимагають регулярного технічного обслуговування, бо у них немає бензинового двигуна, а отже, немає необхідності замінювати свічки, масло або ремінь ГРМ.

Електромобіль скорочує викиди у повітря

Це одна з головних причин, чому уряди багатьох країн говорять про необхідність електрифікації місцевого автопарку. Доведено, що електромобілі забруднюють довкілля набагато менше, ніж бензинові машини. До того ж, показники екологічності електричного транспорту покращуватимуться у міру того, як станції, які виробляють електрику, масово перейдуть на використання енергії сонця та вітру замість звичного вугілля. Вже сьогодні багато власників електромобілів заряджають їх від сонячних панелей, встановлених на дахах власних будинків. При зарядці виключно від поновлюваних джерел енергії електромобіль може працювати практично без викидів.

Електромобіль приносить більше задоволення від водіння

Виробники машин з електричним двигуном заявляють про миттєвий обертальний момент, що означає, що така машина має більш плавне і швидке прискорення і гальмування в порівнянні з авто з ДВЗ. Також електромобілі мають низький центр ваги, що покращує керованість, чуйність та підвищує комфорт. Не можна забувати і про те, що електромобілі оснащені за останнім словом техніки, тут і різноманітні системи допомоги водієві з можливістю безпілотного керування, безліч камер, і тісна інтеграція з мобільними пристроями і сервісами.

Електромобіль максимально зручний

Заряджання електромобіля

Замість того, щоб шукати заправну станцію з якісним бензином та оптимальними цінами, власники електромобілів просто заряджають свій транспорт удома буквально від розетки. Докладніше можна почитати тут: https://infoportal.in.ua/chi-mozhna-zarjaditi-elektrokar-u-domashnih-umovah/ Підключення до мережі після робочого дня займе кілька секунд, а вранці ви сядете в авто з повним баком. Але це не єдина перевага електромобіля в плані зручності. Так, електромобілі з акумуляторами механічно влаштовані набагато простіше бензинових машин, а значить, простішим і дешевшим стає їхнє технічне обслуговування. Крім того, в деяких країнах передбачені податкові пільги для власників електромобілів, спеціально виділені смуги на автомагістралях та спеціальні місця для паркування.

Електромобіль тихий всередині та зовні

Перше, що ви помітите, опинившись за кермом електромобіля, так це відсутність звичного шуму двигуна. Втім, дехто вважає рев двигуна мелодійною треллю і для них низький рівень шуму електричного двигуна може стати недоліком. Але в перспективі, коли більшість перейде на електрокари, рівень дорожнього шуму, особливо в мегаполісах, має помітно знизитися.

Це далеко не всі переваги електромобілів і не дивно, що багато виробників роблять ставку саме на них. Але електрокари не позбавлені недоліків, про які ми поговоримо наступного разу.