Онлайн ворожіння на рунах Символи Долі

Кожна руна окремо і сукупність всіх рун - рунічний лад - все це абсолютно різні речі. Кожна з рун, маючи божественне походження і будучи священним символом, наповнена деякою кількістю магічної сили і здатна зв'язати нас з тим або іншим божеством. Рунічний лад, разом з силою кожної руни та їх зв'язками між собою, утворює вже цілісну магічну систему, яка обладає вже власною силою і пов'язана з Силами Всесвіту.

Як відбувається гадання на рунах

Людина, яка бажає працювати з рунами, має знайти свій шлях до їх світу образів і асоціацій. Кожна руна формує зрушення точки збірки людини від її початкового стану. Ці зрушення досить невеликі, але відчути їх нелегко.

Мистецтво використання окремої руни полягає в тому, що будучи зображена, вона надає певного впливу на Всесвіт. Класично, руни вирізають або вибивають на шматочках дерева чи кістки. У стародавні часи їх іноді окропляли кров'ю того, хто вирізав.

Онлайн ворожіння на скандинавських рунах

Кожна руна, у практикуючого мага, пов'язана з деяким набором асоціацій, тобто з певним зрушенням точки збірки, яке визначає сприйняття світу. Сукупність асоціацій, пов'язаних з руной, дає можливість магу проаналізувати і оцінити ситуацію в процесі отримання результатів ворожіння. Вона ж дозволяє йому відчувати силу, яка стоїть за руною, а тому і обирати потрібну силу, яка найбільше підходить для бажаних змін. В ідеальній ситуації, тлумачення рун і вибір потрібної руни для практичної магії, відбувається з використанням того, що ми зазвичай називаємо інтуїцією. Але для людини, яка тільки починає працювати з рунами, це досить непросте завдання, тому не варто креслити навіть в повітрі ті руни, зміст яких Ви зрозуміли (інтуїтивно, а не логічно) і відчули не до кінця. Вплив руни, в чималому ступені залежить від того, наскільки чітко Ви відчуваєте закладену в ній силу.

Вплив рун не підсумовується - припустимо, дві руни, вибиті разом, діють не так, як ті ж руни, але вибиті окремо. Варто зазначити, що не всяке поєднання рун є магічним, значущим словом. Деяка частина від усіх можливих комбінацій рун, за своїм сумарним впливом, не сильно відрізняються від суми впливів рун, які її складають. Проте, більшість комбінацій має абсолютно непередбачуваний вплив, або навпаки, жодного, в цьому випадку говорять, що руни гасять одна одну. У той же час, за певної практики, можна підібрати поєднання рун, які мають майже будь-який вплив.

Один із способів накреслення рун магами, є використання суміщених рун, тобто накреслення рун таким чином, що деякі їх частини (зазвичай вертикальна риса) збігаються. Негативною стороною цього способу є те, що деякі символи можуть бути витлумачені двояко, та й порядок озвучування рун в такому вигляді встановити неможливо.

Онлайн ворожіння на рунах Символ Долі

Символ Долі - це ворожіння на трьох рунах. Цей спосіб використовувався в сивій давнині і дає більш докладну відповідь тому, хто ворожить, на його питання. Однак для трактування відповіді потрібно буде підключити своє асоціативне мислення, щоб зрозуміти слова рун.

Для використання безкоштовного онлайн ворожіння на рунах, необхідно якомога глибше розслабитися, цілком і повністю зосередитися на питанні, яке Вас хвилює. У реальному ворожінні на рунах, руни дістаються з мішечка по одній і викладаються на рівну поверхню. Тому варто звертати увагу на положення руни. Тобто в прямому або перевернутому положенні вона випала. Від цього дуже сильно залежить трактування відповіді, який вона Вам дасть. Після цього прочитайте значення цієї руни. Як і в інших онлайн ворожіннях, в безкоштовному онлайн ворожінні на рунах, чим більше досвіду в трактуванні символів Ви заробите, тим глибше Ви зможете проникнути до таємниць світобудови, тим легше Вам буде отримувати потрібну інформацію.

Для гадання натисніть кнопку «Ворожити».

  

Сенс і характер проблеми:

 

Причина ситуації, яка виникла:

 

Ймовірне вирішення ситуації:

 


Для повторного безкоштовного ворожіння на рунах натисніть кнопку «Ворожити ще раз» і кнопка «Ворожити» стане знову активною. Після кожного сеансу гадання на рунах кнопка «Ворожити» вимикається. 

Це зроблено для того, щоб Ви змогли подумати перед наступним сеансом гадання. Адже повторно ворожити на одну і ту ж ситуацію не рекомендується.

Повторне ворожіння, якщо ви задаєте теж питання, допускається в таких випадках:

  • після першого сеансу гадання ситуація дещо змінилася (хтось зробив якісь дії, обставини ситуації змінилися і т.д.). Не має значення відбулися зміни, через годину, через місяць або через рік після попереднього ворожіння;
  • якщо ви вирішили змінити терміни бажаного передбачення.

Вдалого гадання!

Вам буде цікаво: