Передбачення на кожен день

Передбачення на деньЦікаве передбачення на день, яке розповість вам про те, що чекає вас сьогодні, а можливо не сьогодні, а найближчим часом, а можливо не розповість, а допоможе розібратись в тому, що саме заважає вам на вашому життєвому шляху. А можливо ви отримаєте корисну пораду, яка допоможе вам вирішити якусь з ваших життєвих проблем, або хоча б знайти шлях до її подолання. А можливо передбачення на день просто підкаже вам напрямок руху в бурхливій річці життя.. Ми не знаємо. Але спробувати дійсно варто.


А от чого не варто, так це натискати кнопку ще раз. Передбачення на день має бути одне єдине. Наступну дозу важливої інформації отримаєте завтра. Не варто грати в ігри з Долею.
Насправді все залежить від вашого ставлення до цього онлайн передбачення. Якщо ви будете ставитись до нього мов до розваги, то воно і буде для вас лише розвагою. Якщо ви будете ставитись до нього як до передбачення та вказівника у житті, то тоді воно дійсно буде впливати на ваше життя. Все як завжди. Хтось ставиться і до свого життя мов до жарту і тоді воно таки дійсно перетворюється на жарт. Зазвичай сумний жарт. А хтось ставиться до свого життя серйозно, шукаючи своє місце та свою міссію у цьому світі...

Як ставитись до передбачення на день?

Як сприймати передбачення? Можете сприймати його як безневинний жарт, а можете, як вказівку, яка здатна змінити ваше життя. Все залежить від вас. Хтось у падаючому осінньому листку побачить натяк Всесвіту і напрямок руху, а хтось не сприйме інформацію, навіть якщо з небес зійде янгол та, демонструючи дива, буде підштовхувати до щастя. Все залежить від того, наскільки ви добре знаєте себе, та наскільки тонко відчуваєте оточуючий вас світ.

Передбачення не обов’язково має свій вплив, чи стосується, найближчого світового дня, чи найближчої календарної доби. Це просто саме ті слова, які потрібні вам тут і зараз, а ось чого саме вони стосуються знаєте та розумієте лише ви.
Навіть одні й ті ж слова передбачення люди сприймуть зовсім по різному.  І не тільки через несхожість життєвих ситуацій, але й через те, що ми всі надто вже різні. Одні люди читають Біблію, та розуміють написане в ній так, що треба вбивати ворогів у хрестових походах та спалювати відьом на багатті, а інші вичитують там, що треба любити всіх людей і нікому не завдавати болю.
Всі ми різні. Але є закони Всесвіту, які діють однаково, як на поганих, так і на хороших, як на християн, так і на мусульман, як на товстих, так і на худих. Наприклад, закон всесвітнього тяжіння, або закони інерції. Одним з таких універсальних законів Всесвіту є закон, за яким наші заповітні бажання та мрії здійснюються за умови, що ми надзвичайно сильно їх прагнемо, та докладаємо усіх можливих та неможливих зусиль для їх здійснення. В таких випадках зазвичай кажуть, що сама Доля допомагає людині. Саме в таких випадках і трапляються всі ті дивовижні та неймовірні життєві історії, якими ми так захоплюємось.
Хтозна, можливо наше передбачення на день і є тією часточкою Долі, яка допомагає цілеспрямованій та завзятій людині на шляху до мрії...

Після натискання кнопка стає неактивною.

Ваше передбачення на день:


 

 

Вам буде цікаво:

Ворожіння онлайн на хлопця гральними картами

Таро: просте ворожіння Карта дня