Карти таро: історія, особливості, просте ворожіння Карта дня

У світовій історії немає подібних захоплюючих уяву і загадкових захоплень, якими є карти Таро. З моменту їх появи і аж до теперішнього часу, людство потрапляє під владу їх чарівних чар, зачароване величезною безліччю комбінацій і трактувань.

Історія Таро

Ворожіння (або як кажуть люди гадання) на картах Таро - це найдавніша і найбільш популярна в світі карткова система. До наших днів численні серйозні дослідники цього таємного мистецтва продовжують нескінченні суперечки про історію виникнення карт в їх традиційному вигляді - 22 Старших Аркана і 56 Молодших. Більшість дослідників сходяться на думці, що джерело знань, приховане в арканах, знаходиться серед містерій Стародавнього Єгипту - батьківщини більшості європейських культів. У будь-якому випадку, стародавня Європа, а потім середньовічна, а пізніше і сучасна стає спадкоємицею стародавнього знання, не розуміючи до кінця, яким скарбом вона розпоряджається.

Карти таро: просте гадання Карта дня

Відомі окультисти, такі як Кур де Жебель, Папюс, Чарльз Барлет і інші, підтримували теорію про те, що Таро таїть в собі приховане знання. Вони визнавали, що 22 Старших Аркана Таро, їх малюнки, які зачаровують і не перестають збурювати уяву непосвячених, є не що інше, як частина священної книги Тота, яка містила в собі збірку глибоких таємних знань Стародавнього Єгипту. Крім цього, окультисти разом з тим вважають, що Таро також містить в собі відображення положень єврейської Кабали і ключ до її загадок, що досить логічно, адже основою єврейського окультизму є староєгипетське знання.

Особливості ворожіння на картах Таро

Перевага Таро полягає в тому, що воно передає інформацію за допомогою образів і сюжетів, зображених на картах, тобто способом аналогій і асоціацій. Як відомо мозок людини працює за допомогою асоціацій, тому мова образів і зображень зрозуміла всім націям, станам і віковим групам. Крім цього, кожен з людей одні й ті ж образи сприймає по-своєму, в залежності від того, на якому рівні розвитку він знаходиться.

Всі з нас зустрічалися зі звичайною колодою гральних карт, кількістю 36. Але мало хто знає, що це і є спрощена версія повної колоди карт Таро, яка складається з 78 карт. Всі карти Таро поділяються на 22 карти старших священних Арканів і 56 молодших Арканів. Особливу увагу варто приділити старшим Арканам, які повністю відсутні в сучасній картковій колоді з 54 карт. Вважається, що в цих 22-х арканах вкладена вся мудрість нашого світу, повний набір основних засад нашої внутрішнього свідомості, навколо яких обертаються всі події нашого життя. Зі старшими Арканамі пов'язують 12 знаків зодіаку, разом з 10 планетами Сонячної системи, 22 планетні обителі, 22 знака гороскопу у Друїдів, 22 літери в єврейському алфавіті, 22 глави Апокаліпсису і 2 11-тирічних цикли сонячної активності, які найсильніше впливають на життя на Землі.

Сам факт того, що ці карти дійшли до нас крізь тисячоліття, незважаючи на зміни цивілізацій, традицій і культур, свідчить про те, що так чи інакше з ними пов'язана таємниця, яка колись можливо ще буде розкрита.

На відміну від 22 старших Арканів, які говорять про внутрішнє наповнення нашого життя, про приховані законах нашого буття, то 56 молодших Арканів, які відображають зовнішні прояви нашого життя.

Як правильно ворожити

Кожен з нас може займатися ворожінням, але варто пам'ятати, що ворожіння за допомогою карт Таро - це перш за все мистецтво. Адже оцінивши один і той самий розклад, можна отримати різну інформацію від різних тлумачів. Але краще Вас все одно ніхто не зможе застосувати значення карткового розкладу до Вашої життєвої ситуації і ніхто не зможе краще зрозуміти, що пророкує Вам Таро.

Варто пам'ятати, що головне в ворожінні - НЕ прогноз подій, а причини, які призвели до ситуації. Адже тільки усвідомивши ці причини і проаналізувавши їх, можна вплинути на своє життя. За допомогою Таро люди можуть прояснювати свої життєві події використавши сили своєї підсвідомості. Наше безкоштовне онлайн ворожіння на картах Таро покликане допомогти Вам по-іншому поглянути на сьогодення і майбутнє і спробувати знайти вихід зі складної ситуації. Однак не варто дозволяти картками робити вибір за Вас. Пам'ятайте, що свою Долю Ви створюєте самі. Використовуйте Таро лише як помічника, але не як господаря у вашому житті.

Не варто лякатися поганих розкладів, як не варто особливо радіти надто райдужним перспективам. Це однаково небезпечно. Будь-який прогноз варто розглядати лише як привід осмислити ситуацію.

Ми бажаємо Вам вдалих розкладів!

Онлайн ворожіння (гадання) Карта дня

Ми пропонуємо Вам скористатися найпростішим ворожінням на картах Таро - витягнути Карту Дня. Карта Дня розповість Вам про характеристику сьогоднішнього дня, або Ви отримаєте якусь підказку.

Також за допомогою цього безкоштовного онлайн ворожіння Таро можна отримати відповідь на конкретне, чітко сформульоване питання на рівні Так-Ні. Якщо карта, яка випала в цілому є сприятливою, то відповідь на питання можна трактувати як позитивну, якщо ж інтерпретація карти Таро несприятлива, то і відповідь на ваше запитання відповідна. У випадках, коли тема питання і карти, яка випала, збігаються, є сенс придивитися до відповіді карт більш уважно.

Для ворожіння натисніть кнопку «Ворожити».

Для тлумачення отриманої відповіді скористайтесь:

Значення карт Таро Старших Арканів!

Для повторного онлайн гадання Таро натисніть кнопку «Ворожити ще раз» і кнопка «Ворожити» стане активною. Після кожного ворожіння кнопка «Ворожити» відключається. Це зроблено для того, щоб Ви змогли подумати перед наступним ворожінням. Адже повторно ворожити на одну і ту ж ситуацію не рекомендується.

Повторно ворожити, задаючи те ж саме питання можна в наступних випадках:

  • після першого ворожіння в ситуації щось змінилося (хтось зробив будь-які дії або змінилися обставини). Не має значення коли ця ситуація змінилася, через годину, через місяць або через рік після попереднього гадання;
  • якщо необхідно уточнити відповідь, але для цього потрібно використовувати розклад, відмінний від початкового;
  • за використання того ж розкладу, але зі зміною задуманих термінів передбачення і питання поставлене інакше.

Вам буде цікаво: