Речі, з яких дитина виросла: куди їх подіти?

Діти ростуть не щоднини, а щогодини. І, звичайно ж, виростають з того, що було куплено минулого сезону або навіть кілька місяців тому. Що ж робити з одягом для дітей (одеждой для детей), який вже не за розміром? Варіантів кілька, і ми розповімо вам про найбільш практичні.

Речі, з яких дитина виросла: куди їх подіти?

1. Продайте через комісійний магазин

У будь-якому місті є, як мінімум, кілька комісійних магазинів, які торгують дитячими речами. Це не «секонд-хенди», в яких одяг завозиться оптом від постачальника. Це невеликі магазини, куди можна здати непотрібний одяг під реалізацію. Якщо він продасться - отримуєте виручку, а комісійний магазин - свій відсоток. Тільки треба пам'ятати, що найчастіше комісійні магазини відмовляються брати ношені речі.

Тут можна знайти речі з бирками і в упаковках. Як максимум - в ідеальному стані, нові, але з яких знята бирка. До деяких речей може додаватися навіть чек про покупку, щоб бачити ціну. До речі, якщо ви знайдете хороший комісійний магазин у вашому місті, можна співпрацювати з ним на постійній основі і навіть добре заробляти. Або знайти в ньому ж речі на вашого малюка, які будуть як раз.

2. Продайте через інтернет-майданчики

Якщо ви не знайшли комісійний магазин у вашому місті, скористайтеся подібною опцією через інтернет. Щоправда, тут нікому не доведеться платити комісію: речі ви продаєте самі і ціну призначаєте теж самі. Більшість майданчиків з продажу дитячого одягу в інтернеті абсолютно безкоштовні. Деякі за фактом покупки можуть стягувати невеликий відсоток від вартості, яку ви поставите. Реєструючись на таких маркетплейсах, уважно вивчайте правила.

Як продавати через інтернет? Скласти оголошення просто, потрібно тільки зробити гарні фотографії та написати текст, який містить вичерпну інформацію про товар. Якщо річ не нова і є якісь нюанси, обов'язково згадайте про це. Не видавайте річ за нову, якщо це не так. До речі, на тих же маркетплейсах можна з легкістю вибрати щось нове для вашої дитини.

3. Обміняйте

Це можна зробити серед ваших родичів, друзів, знайомих і навіть напівзнайомих людей. Напевно ви знаєте багатьох матусь, у яких діти приблизно такого ж віку, як і ваш малюк. Спробуйте запропонувати їм щось з речей, які вам вже не підходять, і поцікавтеся, чи нема чогось підходящого на вашу дитину. Ще простіше проводити обмін в інтернеті.

Можна скласти оголошення на онлайн-дошках оголошень про те, що ви продаєте товар або готові обміняти його на щось рівноцінне. Існує також багато спеціалізованих сайтів, на яких саме здійснюються обміни. Щоправда, контактуючи з другою стороною, будьте обережні, щоб не отримати щось зовсім не варте уваги ваших речей.

4. Віддайте

Якщо ви не маєте потребу в тому, щоб продавати або обмінювати речі, можна віддати дитячий одяг тим, кому вона більше необхідний. Це, знову ж таки, можуть бути батьки з вашого оточення або родичі, друзі, знайомі. Це можуть бути також мами-одиначки, багатодітні сім'ї або такі, у яких немає великих коштів на покупку якісних речей для малюка.

Ще простіше віддати непотрібний одяг до дитячого будинку або благодійної організації. Сьогодні є безліч груп навіть в соціальних мережах, в яких волонтери збирають необхідні речі для нужденних. За бажанням одяг можна відвезти самостійно до дитячого будинку, притулку, інтернату, віддати до церкви або до організації типу «Червоного хреста».

5. Переробіть

Якщо вам шкода розлучатися з речами, які обійшлися недешево або вирізняються відмінною якістю, але вже стали малі, можна спробувати переробити їх якось інакше. Якщо ви сильні в шитті, спробуйте зробити це своїми руками. Бодик, який вже занадто тісний для немовляти, можна обрізати і зробити з нього футболочку. Коротке плаття можна подовжити, пришивши знизу волан або оборку, мереживо або просто смужку тканини в тон принт.

Варіантів переробки безліч. Для курточки, пуховика або пальто, в яких стали короткими рукава, можна дов'язати теплі манжети. Є варіант навіть для тих речей, на яких присутні плями. Просто закрийте їх вишивкою, яскравою аплікацією, пришийте оборку або стилізований комірець. Зрештою, можна просто обрізати і штани, які стали короткими перетворити на модні шорти, навіть не обладаючи навичками шиття.