Ремонт одягу в ательє Вознесенської: майстерність та творчий підхід до кожного замовлення

Ремонт одягу — це цілий спектр послуг від ательє Вознесенської. Професіонали Флагманського Дому Моди виконують реставраційні роботи будь-якої складності — від усунення незначних дірочок на одязі до тотальної переробки фасону та дизайну речі.

Реставрація предметів гардеробу — сучасна модна тенденція. Споживач 2020 року, навіть маючи стійке фінансове становище та високий дохід, бажає використовувати ресурси більш раціонально. Це стосується кожної сфери життя, і одяг не виняток. Саме тому клієнти Флагманського Дому Моди Вознесенської не квапляться розлучатися зі звичними сукнями, сорочками, улюбленим верхнім одягом та виграшними аксесуарами.

Багаторічний досвід майстрів та високотехнологічне обладнання ательє — запорука того, що дефекти будуть усунені без натяку на ремонт одягу, а річ виглядатиме, ніби щойно з вітрини магазину.

Ремонт хутряного одягу

Ремонт хутряного одягу

Розірвалася підкладка, з’явилися «залисини», зіпсувався комір на теплій, зручній та стильній шубі? Для спеціалістів Дому Моди Вознесенської усунення подібних складнощів не проблема. Навіть якщо хутряний виріб було привезено з елітних модних домів Мілану або Парижу, не слід хвилюватися — ремонт одягу буде виконано на найвищому рівні!

Переваги ательє:

 1. Професіоналізм працівників. Кравці з багаторічним досвідом підберуть деталі для ремонту одягу, які нічим не відрізнятимуться від оригінальних складових: фурнітуру, шматочки хутра або шкіри, декоративні аксесуари.
 2. Якість ниток. В ательє використовують шовні матеріали від провідних виробників: Serafil, Gutermann, AMANN, GRAL.
 3. Відповідальний та щирий підхід до справи. Професіонали Флагманського Дому Моди здійснюють ремонт одягу не тільки з технічною майстерністю, але й щирим бажанням допомогти клієнту. Саме тому задля відновлення речей розробляються нові технології та реалізуються найдосконаліші з них.

До переліку реставраційних робіт для хутряних виробів входять наступні:

 • заміна або латання підкладки;
 • виготовлення хутряних комірів або опушки;
 • заміна фурнітури (змійок, пряжок, заклепок, ґудзиків);
 • ремонт кишень, петлиць;
 • заміна пошкоджених шкіряних вставок;
 • перешивання речі відповідно до потреб власника;
 • фарбування та хімчистка.

Ремонт одягу з інших матеріалів

Кравці Флагманського Дому Моди Вознесенської також працюють з іншими поширеними матеріалами:

 1. Шкірою. Точність та акуратність у роботі — результат професіоналізму кравців, помноженого на найсучасніше обладнання, яке дозволяє є робити стібки на шкірі розміром від міліметра до одного сантиметра.
 2. Бавовною. Вкоротити штани, усунути потерті місця на джинсах чи дефекти на футболці — питання, які вирішуються у найкоротші терміни.
 3. Трикотажем. Ушивання суконь, підіймання петель також представлені у переліку послуг ательє.

Терміновий ремонт одягу класу люкс

Це ще одна перевага ательє Вознесенської над конкурентами. Професіональні кравці відреставрують весільну сукню, припасують до фігури елітний чоловічий та жіночий одяг в найкоротші терміни. Не виникне складнощів також при реставрації велюрових виробів. Спеціальна колючка саме для такого матеріалу допоможе виконати навіть ювелірну роботу.

Якщо ви не маєте можливості приїхати до ательє, замовте послугу «Елітний майстер». Високопрофесійний кравець приїде на дім, з’ясує усі побажання та забере річ на ремонт одягу. Ательє гарантує не тільки високу якість кравецьких робіт, але й бездоганне обслуговування.