Шкіряний ремінь: як відрізнити підробку від справжньої шкіри

Шкірозамінник - сучасний матеріал, який користується попитом серед покупців. Однак на піку популярності всеодно залишається шкіряний ремінь. Натуральному матеріалу віддають перевагу завдяки його незаперечним перевагам: високій зносостійкісті, збереження початкового вигляду протягом тривалого часу, комфорту під час користування.

Одна з особливостей такої продукції - пояс не втрачає своєї первинної форми. Шкіряні аксесуари завдяки своїй перевазі за якістю викликають поширення підробок. Виготовлені з дерматину моделі часто видаються за оригінал. Щоб уникнути обману, необхідно вивчити кілька простих способів, як провести перевірку пояса.

Як зрозуміти, з натуральної шкіри ваш ремінь чи ні

Як відрізнити шкіряний ремінь від підробки

Пораду, пов'язану з термальним впливом, варто відразу виключити, оскільки подібне не завжди можливо здійснити. Які ще існують способи відрізнити від підробки:

  • За допомогою води. Потрібно капнути крапельку води і стежити за реакцією. Якщо шкіряний виріб оброблено спеціальними вологостійкими розчинами, тоді рідина просто вбереться. За підсумком залишається більш темний слід, ніж колір ремінця. Шкірозамінник не зможе увібрати воду.
  • Вивчити відкритий зріз. У більшості випадків край проходить обробку і вкривається фарбою, тому знайти відкритий зріз вийде в області пряжки. У шкіри ви не зустрінете ниток, які стирчать, ворсинок, шарів тканини. Подібне - ознаки штучного матеріалу. На зрізі дерматину присутнє плівкове верхнє покриття, а на нижньому шарі - тканина, з якої покриття склеюється.
  • Наявність бирки. Зазвичай, це шматок шкіри, яка повторює матеріал ременя.
  • За рахунок тертя аксесуара. Коли ви потрете виріб, шкіряні моделі стануть теплішими, а дерматинові - ніяк не відреагують.

Якщо ви хочете придбати виключно якісну і натуральну продукцію, рекомендуємо звертатися до перевірених магазинів.

Смак і запах

Популярний спосіб - перевірити за запахом або смаком. На жаль, сьогодні подібна методика не дасть достовірних даних. Робота з натуральним матеріалом передбачає використання різних рівнів обробки, що може виключити характерний смак і запах. Разом з тим для шкірозамінників існує маса присадок, які здатні ввести в оману навіть фахівців.

Орієнтир на вартість

Не зовсім вірне правило, що шкіра гарної якості не може коштувати дешево. Під час вибору варто приділяти увагу різновидам матеріалу:

  • Бюджетні пропозиції. Для цього сегмента застосовується свиняча, бичача, коров'яча шкіра. Це доступні за ціною вироби, які відрізняються за щільністю, товщині і жорсткості. Гарною довговічністю обладають ремені з бичачої шкіри.
  • Розцінки середньої групи. Для таких аксесуарів задіюється теляча, козяча, овеча шкіра - міцні і м'які матеріали. Головна їхня перевага - практично не утворюються заломи. Незважаючи на свою тонкість, якість - відмінна і довгий час тримається форма.
  • Дорога продукція. Сюди відносяться рідкісні різновиди шкіри - оленяча, зміїна, крокодиляча, страусина. Пояси характеризуються висококласною якістю і оригінальним виконанням.

Знаючи, як відрізнити справжній шкіряний ремінь від підробки, ви вбережете себе від непотрібної покупки. Правильно підібраний виріб відрізняється довговічністю і хорошою стійкістю до зносу.