Як дбайливо почистити пальто? Звернутися до хімчистки!

Пальто – потрібна річ в гардеробі. Залежно від моделі та матеріалу виготовлення можна вибрати модель, яка підходить для різних пір року: зими, весни, осені та навіть літа. Але, як і всі інші текстильні вироби, пальто (особливо світле), швидко брудниться. Зазвичай, цьому елементу гардеробу віддають перевагу люди з вишуканим стилем, тому неохайний вигляд для них неприйнятний.

Хімчистка пальто

Спробувати позбутися плям та інших забруднень на пальто можна самостійно в домашніх умовах. Але результат вас не порадує. Виконавши складну роботу, ви заощадите на послугах хімчистки, але отримаєте:

  • деформацію силуету виробу;
  • позбавитися тільки від видимих плям без глибокого проникнення в структуру тканини;
  • істотно скоротите термін служби дорогого одягу.

Професійна хімчистка пальто допоможе з легкістю уникнути всіх цих проблем. Завдяки послузі річ не втратить свій первісний колір та красу.

Чому варто вибрати професійну хімчистку

Сучасні способи хімічного очищення верхнього одягу передбачають використання нових технологій, які мають дбайливий вплив на тканини, але при цьому ефективно видаляють будь-які види забруднень. Крім цього, хімчистки, які хвилюються за свою репутацію, використовують для виконання роботи екологічно чисті мийні засоби, якість яких підтверджена сертифікатами.

Серед переваг професійної хімчистки необхідно виділити:

  • гарантовано правильну обробку тканин, що дозволяє видалити найскладніші забруднення;
  • захист від появи молі (вона з'являється в брудному одязі);
  • незмінний колір, фасон та структуру матеріалу;
  • дбайливий догляд за делікатною тканиною.

Довіряючи пальто фахівцям хімчистки, клієнт позбавляється від кропіткої та складної роботи, залишаючи більше вільного часу на цікаві справи.

Бездоганна якість обслуговування

Деякі компанії надають додаткову послугу – після хімічного очищення наносять на виріб спеціальний невидимий захисний шар, що дозволяє продовжити термін служби виробу більше, ніж на 2 роки (від гарантованого виробником).

Віддаючи пальто в брудному вигляді, клієнт отримує його не тільки чистим, але ще і ретельно випрасуваним, красиво упакованим (якщо деформація під час упаковки небажана, виріб можуть помістити в спеціальний чохол).

Деякі компанії надають зручну послугу доставки. В цьому випадку річ після хімчистки привозять додому до замовника або в будь-яке інше зручне для нього місце.