Офіційні привітання з днем народження: шаблони та зразки

Ми зібрали для вас шаблони офіційних привітань та поздоровлень з днем народження. Вони будуть корисними різного роду установам приватної і державної форми власності, таким, наприклад, як навчальним закладам, лікарням, районим, міським, селищним та обласним адміністраціям тощо.

Всі наведені у шаблонах прізвища, назви організацій та установ, згадки населенних пунктів в більшості своїй вигадані і наведені виключно для зручності і розуміння правильності оформлення вітань. Будьте максимально уважні і не забувайте замінити їх на потрібні.

Офіційні привітання з днем народження

Шаблон №1

Шановний Семене Опанасовичу!

Сердечно вітаю Вас із днем ​​народження!

Разом зі святом Ви наблизилися до віку, коли за плечима накопичено дорогоцінний життєвий досвід, а попереду – нові, дивовижні і цікаві шляхи та вагомі звершення.

Ваш професіоналізм, відданість обов'язку, порядність, виважений підхід до вирішення професійних питань заслуговують найвищої оцінки, а повага людей є яскравим свідченням Ваших чудових людських та ділових якостей, прикладом здібностей досвідченого, принципового та вмілого керівника.

Нехай Вашій роботі завжди щастить, а накопичений досвід сприяє зміцненню завойованих позицій ДК «Агробуд» на ринку будівництва.

Бажаю Вам міцного здоров'я, нескінченних запасів енергії, нових професійних успіхів та перемог, вірних друзів та союзників, кохання та турботи з боку дорогих Вам людей!

З повагою,

Голова правління,

Генеральний директор ДК «Агробуд»

Ф. Л. Міщенко

Жовтень, 2021

Шаблон №2

Шановний Сергію Олександровичу!

У день Вашого народження прийміть мої щирі вітання!

48 років – це майже середина шляху, коли вже накопичено досвід, обрано напрямки та темп руху, перевірені часом друзі та ще так багато планів на майбутнє.

Цього знаменного дня прийміть щирі побажання здоров'я, гармонії, любові, щастя та благополуччя Вам та дорогим для Вас людям. Нехай радість, удача та невичерпний ентузіазм завжди супроводжують Вас на життєвому шляху!

Начальник відділу громадських зв'язків

Управління у зв'язках із громадськістю

адміністрації м. Мелітополь

М. І. Снітко

11 березня 2022 р.

Шаблони офіційних привітань з днем народження

Шаблон №3

Шановний Григорію Миколаєвичу!

Центральне правління групи компаній «Міка» щиро вітає Вас із 56-річчям від дня народження!

Вас знають як різнобічну за інтересами людину, великого спеціаліста в галузі економіки та фінансів компанії, дослідника з проблем охорони та раціонального використання природних ресурсів, чудового організатора, який багато зробив для розвитку та посилення конкурентоспроможності ГК «Міка» – глобальним спеціалістом у галузі систем опалення та гарячого водопостачання.

Хочеться висловити Вам подяку, що у наш непростий, але цікавий час соціально-економічних змін Ви продовжуєте з честю працювати на благо компанії, передаючи багатий досвід та цінні знання молодим співробітникам, зберігаючи та розвиваючи перевірені часом традиції соціально відповідального бізнесу.

Впевнені, що властиве Вам високе відчуття відповідальності, разом з унікальним досвідом та неймовірними запасами енергії, будуть і надалі служити вірними помічниками у Вашій діяльності.

Цього знаменного дня прийміть щирі побажання міцного здоров'я, успіхів у професійній сфері, ще більше нових ідей та цікавих перспектив, щастя та благополуччя! Нехай здійсниться все задумане, втіляться численні плани та надії, у всіх справах супроводжує удача та оптимізм!

Член правління, комерційний

директор ГК "Міка"

М. С. Савченко

Член правління, операційний

директор ГК "Міка"

Р. В. Муха

Член правління, директор

з розвитку інноваційних продуктів

та сервісу

І. А. Зінчук

28 вересня 2021 р.

Шаблон №4

Шановна Євгеніє Опанасівно!

Прийміть мої щирі вітання з днем ​​народження!

За роки своєї трудової біографії Ви заслужили авторитет компетентного та відповідального керівника, досягли значних професійних висот. Вас завжди відрізняють невичерпна енергія, цілеспрямованість та націленість на успіх. Впевнений, що Ваші здібності, знання та досвід допоможуть і надалі вдало досягати зухвалих цілей та ефективно вправлятися з актуальними завданнями.

Нехай усі Ваші починання будуть успішними, ідеї – новаторськими, а робота – плідною. Бажаю благополуччя, удачі та процвітання Вам та Вашим близьким!

Голова Чернігівської 

міської ради

О. Ю. Москаленко

21 жовтня, 2022 р.

Шаблон №5

Шановний Миколо Федоровичу!

Прийміть найщиріші вітання з днем ​​народження від нашого дружнього колективу!

За три роки спільної роботи ми високо оцінили Ваш управлінський, організаторський талант та чудові людські якості. Ми віримо, що під Вашим керівництвом ТОВ «Світ-бісквіт» здатний вистояти в будь-яку кризу, ефективно вирішувати завдання, які стоять перед підприємством, і досягти нових вершин у своїй діяльності.

Від щирого серця зичимо Вам щастя, доброго здоров'я, впевненості в майбутньому і невичерпної життєрадісності! Нехай поруч завжди перебувають справжні друзі та однодумці, а любов та увага рідних надають сил для нових перемог! Натхнення, любові та удачі Вам та Вашим близьким!

Колектив ТОВ «Світ-бісквіт»

Листопад, 2021

Шаблон №6

Шановна Олександро Сергіївно!

Прийміть найщиріші та найтепліші привітання з днем ​​народження!

На посаді ректора Полтавського державного університету Вам вдається зберігати його справжнім прикладом класичного вищого навчального закладу, який дбайливо оберігає і примножує всі кращі традиції української освіти.

Завдяки Вам університет дійсно залишається одним із найзатребуваніших ВНЗ України. Незважаючи на величезну конкуренцію у сфері вищої освіти, саме сюди щороку спрямовується більшість учорашніх школярів не лише з Полтавської області, а й із сусідніх регіонів України. Випускники ПДУ затребувані найбільшими підприємствами в країні та за її межами.

Впевнена, Ваша відданість справі, самовіддача та величезний досвід дозволять Полтавському державному університету зберегти та зміцнити лідерські позиції у рейтингу ВНЗ нашої країни.

Цього святкового дня від щирого серця хочу побажати Вам міцного здоров'я, життєвої енергії, щастя, благополуччя та яскравих подій! Нехай успіх супроводжує Вас у всіх починаннях, а все досягнуте стане успішним стартом для майбутніх звершень!

Голова Харківської 

обласної державної адміністрації

Т. К. Сіренька

25 січня 2027 р.

Зразки офіційних привітань до дня народження

Шаблон №7

Шановна Ельвіро Сергіївно!

Сердечно вітаю вас із днем ​​народження!

День народження – не просто дата у календарі, це черговий життєвий рубіж, на якому людина осмислює те, що вже зроблено та оцінює перспективи. Щиро бажаю, щоб під час підведення проміжних підсумків зробленого у Вас незмінно примножувалися приводи для гордості, а оцінка перспектив викликала приплив сил, енергії та натхнення!

Нехай збережеться все добре, що вже є у Вашому житті, і примножаться яскраві миті, радісні спогади та щасливі дні!

З найкращими побажаннями,

Заступник начальника

Департамента освіти та науки 

Хмельницької міської ради

Ю. В. Швець

Вересень, 2025

Шаблон №8

Шановний Тимуре Олександровичу!

«Одеський державний аграрний університет» вітає вас з днем ​​народження!

Прийміть наші побажання доброго здоров'я, подальшої успішної професійної діяльності, неодмінного здійснення задуманого.

Бажаємо Вам реалізації добрих надій, бадьорості духу та оптимізму, невичерпної енергії, перемог та процвітання. Щастя та благополуччя Вам та Вашим близьким!

В. о. ректора

«Одеський державний

аграрний університет»

Г. Л. Гомберг

28 лютого, 2023 р.

Шаблон №9

Шановний Степане Леонідовичу!

Прийміть щирі вітання з днем ​​народження!

Цього дня від щирого серця хочу побажати Вам активного довголіття, бадьорості, родинного тепла та затишку, ефективної роботи та нових творчих ідей. Нехай справа, в яку ви вкладаєте свої сили та душу, досвід та багаж знань, приносить Вам радість та нові професійні звершення!

Бажаю Вам благополуччя, щастя, удачі та реалізації всіх великих і маленьких планів!

Голова адміністрації

Стрийського району

Т. О. Лелюх

12 липня, 2024 р.

Шаблон №10

Шановний Вікторе Антоновичу!

Від імені співробітників Управління та від себе особисто вітаю Вас із 55-річчям!

Цього дня прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя, щастя, невичерпної життєвої енергії та оптимізму!

Від щирого серця хотілося б побажати Вам, щоб найбільш, здавалося б, нерозв'язні питання у Вашій професійній діяльності завжди знаходили свої відповіді завдяки Вашому досвіду та компетентності. Успіхів Вам, здійснення всіх життєвих планів та починань!

Нехай завжди будуть поруч надійні люди, а вдома живуть мир, кохання та злагода!

Начальник управління,

генерал-майор поліції

І. Б. Сірий

Квітень, 2028

Читайте також: