Офіційні привітання зі святом 8 березня: шаблони та рекомендації

 Офіційні привітання з 8 березня

Шаблон №1

Шановні жінки!

Сердечно вітаю вас із першим весняним святом – Міжнародним жіночим днем!

У всі часи саме завдяки жінці чоловіки прагнули бути кращими, робили героїчні вчинки, долали труднощі, зберігали світ, цінували стабільність, творили. Ви вливаєте в нашу життєву енергію, допомагаєте стати добрішими, сильнішими, більш впевнененими у собі. Чарівність жінки, терпіння матері, розуміння дружини, ніжність доньки та сердечність сестри – ось за що ми цінуємо та любимо наших жінок.

Бажаю, щоб кожен ваш день залишав у вашій душі світлий слід. Щастя, здоров'я, активного довголіття та процвітання вам та вашим близьким!

Керівник

Шаблон №2

Шановні мешканки ... району!

Міжнародний жіночий день – дійсно одне з найбільш улюблених свят. Адже променисті посмішки та легкий рум'янець представниць прекрасної половини населення нашого району – головна прикмета настання весни.

Історично свято з'явилося завдяки солідарності жінок багатьох країн у боротьбі за рівні з чоловіками права та емансипацію. Сьогодні ця дата не нагадує нам про боротьбу проти дискримінації однієї статі та невдоволення жінок, вона стала святом весни та весняного оновлення, уособлює повагу та любов до жінки, як незамінної складової щасливого життя кожного чоловіка, дитини, батька та суспільства в цілому. Нехай так залишається і надалі.

У нашій країні цілі галузі тримаються на ваших знаннях, професіоналізмі та самовідданості. І це не перебільшення. Сучасні представниці прекрасної статі не бояться труднощів та психологічних навантажень, соціально активні, комунікабельні, ростуть професійно та особистісно. Разом з тим встигають ростити дітей, дбати про близьких, зберігати лад та затишок у будинку, що нелегко навіть у ХХІ столітті з його технологічним прогресом.

Від імені всіх чоловіків ... району вітаю з вашим, можна сказати, професійним святом та бажаю вам особистого, материнського та професійного щастя, сімейних радостей, добра та благополуччя!

Керівник адміністрації

Шаблон №3

Дорогі жінки!

Від імені Адміністрації, від себе особисто та від імені всіх чоловіків ... району вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем ​​8 березня!

Цього дня ми присвячуємо вам усю свою увагу і висловлюємо нескінченну подяку за те, що даруєте нам життя, виховуєте наших дітей у найкращих традиціях сімейних та загальнолюдських цінностей, виявляєте щиру турботу, доброту, великодушність.

Ми пишаємося вашими успіхами та досягненнями у професійній діяльності, захоплюємося вмінням створювати сімейний затишок. Ви підкоряєте нас своєю душевною красою та чарівністю, вселяєте надію на краще і надихаєте на великі справи.

Бажаю невичерпного здоров'я, любові, благополуччя, миру вам та вашим близьким. Залишайтеся такими ж прекрасними, чуйними та чарівними – з вами наш світ залишається найкращим зі світів. Нехай на серці завжди буде радість, а в душі – натхнення та весняне оновлення!

Голова адміністрації

Шаблон №4

Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю вас з першим весняним святом, присвяченим безпосередньо вам – 8 березня!

Жінка – це, мабуть, найдорожче у житті кожного чоловіка. Поряд з вами ми стаємо добрішими і кращими, великодушнішими і результативнішими. З вами робимо перші кроки, пліч-о-пліч йдемо дорогою життя, ділимо турботи і радості.

Чоловік завжди міцніше і впевненіше стоїть на землі, якщо поряд з ним жінка, а за плечима – сім'я та домівка. Дякую вам за підтримку, мудрість та терпіння.

Наша історія наповнена масою прикладів, коли краса, чуйність і душевна теплота жінок змінювали її перебіг. Великі битви, неперевершені витвори мистецтва та найбільші наукові відкриття були б неможливі без вашої чарівності. Прийміть слова щирої вдячності за ваш значний внесок у розвиток людства.

Нехай у ваших сім'ях завжди живуть любов і порозуміння, а життя буде тільки таким, яким ви завжди хотіли його бачити!

З повагою,

голова ... суду м. ...

 Офіційні поздоровлення на 8 березня

Шаблон №5

Дорогі жінки!

Дозвольте привітати вас із Міжнародним жіночим днем!

Саме цього дня, 8 березня, приходить справжня весна – ми, чоловіки, бачимо це за вашими посмішками. Ви збагачуєте наше життя, наповнюєте його змістом та теплом.

Милі пані, ви – прикраса та гордість нашого краю. Ми пишаємося вами, тому що за кожним успіхом нашого регіону стоять ваші таланти та професіоналізм. Прийміть слова щирої вдячності за все, що ви робите, за затишок, який ви створюєте всюди, де б ви не були. За вміння радіти і співчувати, за велику мудрість та творчі прагнення.

Нехай завжди яскраво світяться ваші очі та здійснюються мрії. Бажаю, щоб натхнення та удача завжди супроводжували вас на життєвому шляху, а тепло домашнього вогнища ніколи не охололо!

Директор ...

Шаблон №6

Милі жінки!

Сердечно вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем!

Це свято в нашій країні традиційно відзначається з особливою теплотою. Воно уособлює собою велику любов і повагу, трепетне ставлення до прекрасної половини людства.

Ваші професійні горизонти сьогодні безмежні: ви – сильні управлінці та найкращі педагоги, світила світової науки та талановиті підприємці. Разом з тим, ви встигаєте робити тисячі справ, залишаючись дня нас вірними супутницями життя, дбайливими матерями, однодумцями та натхненницями на великі звершення. Ви дійсно у нашому житті – головні у всьому.

Від щирого серця бажаю вам сонячного настрою, миру вашому будинку, успіхів у справах і починаннях, здоров'я та активного довголіття!

З повагою,

керівник

Шаблон №7

Дорогі жінки!

Щиро радий привітати вас із Міжнародним жіночим днем ​​– 8 березня!

Свято, яке так затишно розташувалося в календарі в один з перших днів весни, - усіма улюблене і довгоочікуване. Вітаючи вас у цього дня, наші матері та подружжя, сестри та колеги – дорогоцінні берегині домашнього вогнища, ми відкриваємо свої серця назустріч світові та красі, висловлюємо рішучу готовність до оновлення, вдосконалення себе та навколишнього світу.

Життя у ці весняні дні немов із чистого листа пише нову історію, і, як відомо, «в усіх великих історіях є великі жіночі ролі». Сповна наділені кращими людськими та професійними якостями, ви, сучасні жінки – відповідальні та наполегливі, творчі та ерудовані, ініціативні та сповнені життєвих прагнень, виконуєте сотні ролей і не губитеся в них.

Так історично склалося, що у податкових органах, бухгалтерських службах організацій та фінансових службах переважно працюють саме представниці прекрасної статі. Це з-під ваших рук виходять стрункі рядочки цифр, які в кінцевому рахунку перетворюються на такі важливі для суспільства і кожного з нас доходи бюджету.

Це ваша турбота, тактовне та уважне ставлення до будь-яких проблем рухають роботою вітчизняної податкової служби, що відповідає різноманітним потребам сучасної держави. І на будь-якому робочому місці ви виконуєте свої професійні обов'язки з незмінною усмішкою, елегантністю та акуратністю, привносячи до своєї справи творчу енергію, гуманність та комфортну атмосферу.

Прийміть слова вдячності та поваги за вашу працю, душевне тепло і небайдуже ставлення до всього, що відбувається навколо вас.

Нехай вас завжди оточують близькі люди, які вас люблять і розуміють, здатні підтримати в потрібну хвилину. Щастя вам, активного довголіття, невимовної краси та душевного комфорту!

Керівник 

Шаблон №8

Шановні студентки, викладачки та співробітники ... університету! Вітаю вас із Міжнародним жіночим днем!

Ми пишаємося вашими успіхами, поважаємо і цінуємо вас за блискучий розум, життєву мудрість, завзятість у досягненні поставленої мети. Дівчата, які опановують спеціальність у стінах нашого університету – найрозумніші та найкрасивіші в Україні. Це підтверджують їх перемоги та успішна участь у наукових, громадських та спортивних заходах.

Жіноча половина викладацького колективу нашого університету – це не лише професіонали та висококваліфіковані фахівці, майстри та знавці своєї справи, а й – привабливі, талановиті, яскраві представниці прекрасної статі. Завдяки їм ... університет динамічно розвивається, утримує лідируючі позиції серед вишів свого регіону.

Упевнений, з такими жінками, які працюють і отримують знання в нашому ВНЗ, університет, а з ним ... і вся область процвітатимуть і розвиватимуться.

Милі жінки та дівчата, дякую за красу та натхнення, які ви даруєте нам щодня. Нехай усе, що ви робите в нашому університеті та за його межами, виходить на найвищому рівні, приносить радість вам та оточуючим. Більше вам квітів, радощів, усмішок, і не лише цього дня. Нехай збудуться всі добрі побажання, які ви почули сьогодні!

Ректор 

Шаблон №9

Милі дами!

Вітаю вас із Міжнародним жіночим днем!

8 березня – особлива дата у черзі святкових днів календаря. Цього дня світ занурюється у чарівний настрій приходу весни, очікування співу птахів, передчуття добрих змін та незабутніх зустрічей.

Природа наділила жінок красою та творчою енергією, життєвою мудрістю та дивовижним терпінням. Сила і загадка жінки - у приголомшливому вмінні протистояти життєвим негараздам, зберігати домівку, залишаючись чуйною і ніжною. Її прагнення зробити життя досконалішим, змінює на краще все навколо.

Нехай чарівна атмосфера свята, наповнена свіжістю перших весняних квітів, подякою та турботою близьких, оточує вас у будь-який день, а весна принесе безліч яскравих подій та вражень. Нехай поряд з вами завжди буде надійне чоловіче плече, а в домі панують гармонія та мир!

Ректор

Шаблон №10

Дорогі жінки!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем!

Перше весняне свято – заслужено ваше. Як і природа, ви даруєте життя і несете у собі творчу енергію. Всі слова вдячності, які ви чуєте в ці весняні дні – свідчення безмежної поваги до вашої доброти, краси, мудрості, чуйності та любові – усьому, що стоїть за гордим та ніжним словом «жінка».

Тільки вам можна довірити створення сімейного затишку та благополучних умов розвитку для всіх наступних поколінь українців. Тільки поряд з вами життя наповнюється яскравими фарбами, стає динамічним і радісним.

Ви робите все можливе, щоб світ навколо став моральнішим, світлішим і прекраснішим. Цього святкового дня прийміть сердечні побажання добробуту та гармонії вашим сім'ям, здоров'я, довголіття! Нехай у ваших серцях завжди живе весна!

Депутат

 Офіційні вітання до свята 8 березня

Рекомендації до складання офіційного привітання до свята 8 березня

1. Під час створення власного тексту вам допоможе наступний план:

  • Вступ. До цієї частини додається звернення до аудиторії та повне найменування події, яка спричинила привітання. Сюди може бути додано найменування організації (установи, органу влади тощо.) від імені якої звучить мова. Якщо текст використовується усно - спікер представляє аудиторії себе та осіб, від імені яких говоритиме.
  • Головна частина. До цієї частини включають слова про те, чим примітне це свято (чим відрізняється від інших знаменних дат у календарі), що воно уособлює, для чого (завдяки чому або кому) було засновано, яким цілям служить. Тут же (у цій частині) згадують про значення жінок у житті суспільства, сім'ї, країни (її розвитку), економіки. Згадується внесок жіночої половини людства у всі сфери життя. Також можна згадати які посади (позиції) займають жінки в конкретній організації (якщо текст пишуть від імені організації/установи/органу влади), і який внесок роблять її розвиток (або створення окремих проектів), які важливі функції вони виконують, з якими завданнями справляються, що привносять до загальної атмосфери колективу і що вони цінуються членами колективу (організації, установи тощо.). До цієї ж частини можуть бути додані статистичні дані про кількість жінок в організації (мета такої згадки – демонстрація того, наскільки значуща жіноча праця для конкретної організації), кількість ветеранів праці, кількість співробітниць, які мають нагороди (грамоти, медалі тощо).) та особливі заслуги (наприклад: які виконали найскладніші (ключові, проривні) проекти та/або реалізували ідеї та методики, що принесли організації будь-які привілеї на ринку та/або в конкурентному середовищі, лідерство в галузі, які зміцнили репутацію, покращили імідж організації, що дали новий поштовх розвитку тощо).
  • Висновок. До цієї частини додають компліменти представницям прекрасної статі та слова подяки. Закінчують мову добрими побажаннями.

2. Якщо до тексту включені статистичні дані – вони мають бути актуальними для конкретної організації (а не по регіону, країні в цілому) або сфери (галузі) діяльності (якщо у тексті йдеться саме про конкретну сферу діяльності).

3. Всі наведені на сторінці тексти є універсальними для усного та письмового використання. Якщо вибрано письмовий варіант, дотримуйтесь наступних рекомендацій щодо оформлення:

  • Після шапки (верхня частина аркуша) основний текст розташовують по центру сторінки. Якщо дизайн (малюнок) листа не дозволяє реалізувати розкладку по центру – розкладають лівим краєм, або по ширині.
  • Після основного тексту по лівому краю вказують посаду відповідальної особи.
  • Навпаки, по правому краю вказують початкові літери імені та прізвище (повністю) відповідальної особи.
  • Якщо відповідальних осіб кілька (людина) – посади та прізвища перераховують одну під іншою.
  • Якщо текст публікується від імені колективу – посади та прізвища не перераховують.

Слова «Ви», «Вас», «Вам» пишуть з великої літери лише коли звертаються до однієї людини. Якщо текст адресовано групі людей (наприклад: усім мешканкам країни, міста, регіону, району, чи співробітницям організації, представницям проф. спільноти тощо) – займенники «ви», «вас», «вам» пишуть малими (маленькими) літерами. Найчастіше, написанням цих займенників з великої літери намагаються підкреслити особливе (поважне) ставлення до тих, кому адресований текст – таке оформлення перестало бути правильним, проте не викликає бурхливої критики (через святковий зміст тексту).

Читайте також: