Чому варто обирати ковролін

Чому варто обирати ковролін

Конкуренцію твердому покриттю для підлоги складає рулонне, яке має переваги, пов'язані з формою випуску. Серед такого покриття найбільшою популярністю користуються:

 • ковролін,
 • лінолеум.

Обидва покриття випускаються в рулонах і відчасти мають схожість при укладанні, а також частково навіть у структурі. Перше рулонне покриття характеризується шаруватою структурою, завдяки чому здатне витримувати навантаження. Залишається лише дізнатися про нього докладніше.

Для тих, хто зважився зробити вибір на користь цього матеріалу, ковролін купити буде нескладно. Його основні позитивні якості - ось що приваблює покупців:

 • теплоізоляційні властивості,
 • м'якість,
 • шумоізоляція.

Покупці інтернет-магазину воліють, щоб від них не приховували мінуси, яких небагато: м'яка ворсиста поверхня вбирає пил, а значить, потребує правильної тактики при збиранні, використанні.

Перевагою вважають те, що ковролін недорого коштує, особливо ті види, які виконані зі штучних ниток. Цікаво, що алергологи рекомендують саме такі варіанти, адже натуральний ворс може приваблювати комах, в тому числі пилових кліщів.

Якому ковроліну віддати перевагу

Цей вид покриття частіше купують зовсім не для житлових приміщень. Комфортний та стильний, він відмінно підходить для готелів, ресторанів, нічних клубів. Тож не дивно, що за останній час саме ковролін Україна вважає кращим ніж багато інших покриттів. Секрет в тому, що:

 • вартість ковроліна відносно низька,
 • менше вага на квадратний метр,
 • багатша колірна гамма.

Хоча перед тим як укладати його на підлогу, слід зрозуміти, яке саме покриття перед вами, чи витримає воно передбачувані навантаження. Часто кажуть: якісний ковролін ціна видає, перш ніж повірити в це, оцініть його, уважно оглянувши.

Виріб складається з трьох основних шарів, якщо їх кількість менше, швидше за все покриття не розраховане на великі навантаження. Ворс, основа, яка його закріплює і підкладка - кожен елемент може бути виконаний з різних матеріалів. Для першого застосовують натуральні і штучні нитки, в тому числі вовну, поліпропілен, поліамід. За основи беруть: тканину, повсть, джут, латекс, другий шар - захисний. Зробити висновки дозволяє також маркування, яке вказує на показник стирання, воно може також сказати про приналежність до класу:

 • побутового,
 • напівкомерційного,
 • комерційного.

В першу чергу, визначте: де і як буде експлуатуватися покриття, купити ковролін в інтернет магазині https://stroyploshadka.ua/bytovoj-kovrolin/ ​​просто, адже там завжди вказується виробник і колекція, про які легко знайти докладну інформацію, як і відгуки .

Як стає ясно, стратегія вибору підлогового покриття різниться для приміщень різного типу і призначення. Для житлових приміщень важливий комфорт, особисті уподобання господарів, колірне рішення, тоді як для комерційної нерухомості - зносостійкість, пожежна безпека, стійкість до забруднень і ультрафіолету. За статистикою найбільше таких покриттів використовують американці. Якщо ви вирішили, що вам таке покриття теж підходить, купити ковролін в Україні можна найрізноманітніших брендів, що робить можливим втілення будь-якого дизайнерського рішення.