Пошук офіційної роботи в Польщі: 3 основних кроки

Пропонуємо розглянути всі етапи працевлаштування в Польщі за контрактом. Робота в Європі, без сумнівів, має свої переваги. Це і висока зарплата, і кращий рівень життя. Ми зупинимося на трьох простих кроках, які допоможуть знайти хорошу роботу.

Крок перший – шукаємо зв'язок з роботодавцем

Пошук офіційної роботи в Польщі

Цей етап справді можна назвати основним, адже від того, як ви налагодите контакт з майбутнім роботодавцем, залежатиме і вибір вакансії, і ваша оплата. Починати пошук роботи найкраще через кадрову агенцію. Це вже довів досвід сотень українців, які натрапляли на шахраїв. Тому єдиний спосіб забезпечити своє спокійне перебування і працю в Польщі – звернутися до кадрової агенції, яка працює офіційно. Представники агенції і забезпечать ваш зв’язок з роботодавцем. Якщо вам потрібна саме робота в Польщі, ви можете звернутися до агенції Visa Pro. Ви можете обрати одну з послуг такої агенції, а можете скористатися й повним набором послуг – від інформаційного супроводу до безпосереднього супроводу для виїзду за кордон. Це вже ваша справа. Але шукати роботу в Польщі на фермі, заводі чи будь-де через Інтернет – небезпечно! Не ризикуйте. Адже якщо ви будете влаштовані неофіційно, ніхто не зобов’язаний буде платити вам зарплату. Випадки бувають різними, тому краще влаштуватися легально.

Крок другий – обираємо вакансію

Після того, як ви визначилися з кадровою агенцією, варто обрати вакансію. Якщо вам більше до вподоби працювати на свіжому повітрі, для вас може підійти робота на фермі в Польщі або ж праця в полі. Зазвичай це сезонна робота, яка стосується збору урожаю.

Якщо ж вас цікавить праця на зиму або інший сезон, тоді ви можете влаштуватися в готелі, на м’ясокомбінаті, працювати на будівництві, на заводі або на складах. У агенції Віза Про вам дадуть свіжий перелік вакансій, з яких ви зможете обрати найкращий варіант.

Робоча віза в ПольщуОрієнтовний рівень зарплат:

  • для чоловіків – у межах 2-3 тис. злотих за місяць;
  • для жінок – від 1,8 до 2,5 тис. злотих.

Оплата буде залежати в основному від вашої кваліфікації, а також від важкості робіт. Відповідно, робота без знання мови оцінюється трохи нижче, хоча дуже велика кількість вакансій не потребує від вас знання польської. Тому ви без проблем зможете влаштуватись на роботу в Польщі на фермі, у сільському господарстві або на заводі.

Крок третій – збираємо документи

Основне – подбати про візу до Польщі. Це має бути робоча віза, якщо ви їдете працювати. Також вам знадобиться запрошення від роботодавця. Заздалегідь подбайте про його отримання.