Паперові серветки: важливим є не лише колір, але й якість.

Дещо про паперові серветки

Чим керуватися при виборі паперових серветок? Здавалося б, ну, що тут складного? Потрібні білі - берете білі. Шукаєте різноманітності - ось вам з малюнком, будь ласка. Полюбляєте контрасти - і тут виробники йдуть вам на зустріч.

Однак орієнтуючись лише на зовнішній вигляд, покупець часто втрачає головне - мету, з якою він набуває цих паперових виробів, а також якість продукту.

Паперові серветки для закладів громадського харчування

Отже, для ресторану, бістро чи кафе бажано запастися щільними виробами, які добре вбирають. А ще краще (якщо ви передбачливо закупили диспенсери) - замовити спеціальні паперові серветки для диспенсерів. Їх ви можете знайти на pro-service.com.ua. Такий вид серветок має кілька переваг:

  • вони щільні;
  • вони гігроскопічні;
  • вони не прилипають;
  • вони економно витрачаються.

Якщо ж ви по-старому використовуєте серветниці - теж не біда. Ви можете обрати вироби будь-якого відтінку і навіть нанести на них логотип свого закладу. Кількість шарів та розмір - на ваш розсуд. Але бажано вибирати багатошарові серветки.

Паперові серветки для домашнього використання

Сервіруючи стіл у себе вдома, ви, зрозуміло, маєте право керуватися своїми особистими смаками і придбати серветки будь-якого розміру, щільності та кольору. Кількість виробів в одній упаковці може бути 35 штук, а може бути і 100. А розміри варіюються. Скажімо, якщо ви плануєте невелике чаювання з друзями, то досить буде серветок розміром 35х35 см. Для обіду або вечері знадобляться вироби побільше - 40Х40 см. Ну, а якщо ви хочете влаштувати справжній банкет, то доведеться запастися серветками 50Х50 см.

Уславитися естетом вам допоможе грамотно підібраний колір виробів - найкраще, якщо він буде гармоніювати з предметами інтер'єру та / або посудом. Також цікаво виглядають незвично і красиво складені серветки. Ви можете легко навчитися складати з ваших паперових виробів лебедя, метелика, кораблик, троянду, віяло.

З целюлози чи з вторсировини?

Дійсно хороші серветки для сервірування столу виготовляються згідно Держстандарту, а тому роблять їх виключно з целюлози. Ця деталь особливо важлива, оскільки цей вид продукції відносять до гігієнічних виробів. А це, в свою чергу, означає, що при контакті з шкірою не має виникати жодних питань з приводу якості серветок.

Якщо ж ви розраховуєте застосовувати цей вид виробів не за їх прямим призначенням, а просто в побутових цілях, то можна купити серветки, виготовлені з вторсировини. Вони більш економні за ціною.