Засоби для боротьби з бур'янами - краще рішення для економії сил та часу

Засоби для боротьби з бур'янами

Бур'яни здавна були головними ворогами будь-якого садівника. Вони не тільки заглушають зростання рослин, а й можуть серйозно зіпсувати красиво підстрижений газон, перетворивши його на неакуратне заросле поле. Звичайно, якщо у вашому розпорядженні пара грядок, то прополоти їх не складе труднощів. А ось власникам 20-30 соток такий метод явно не сподобається. Хіба захочеться комусь провести літо на городі, не розгинаючись?

В цьому випадку краще придбати засоби для боротьби з бур'янами в https://yaskravaklumba.com.ua/. Це ефективні інструменти для боротьби з величезною кількістю бур'янів. Вони застосовуються малими дозами, мають тривалу дію та мінімальний негативний вплив на культуру, яку треба захистити. Підібрати засіб для боротьби з бур'янами сьогодні просто. Досить визначити як саме та на який термін ви бажаєте захистити рослину.

Що таке гербіциди та особливості їх впливу

Засоби для боротьби з бур'янами ще називають гербіцидами. Це спеціальні хімічні препарати, які використовуються для знищення небажаної рослинності на ділянці. Вони можуть мати таку дію:

суцільну, коли на городі, газоні або клумбі випалюється вся рослинність;

виборчу, коли уражаються лише певні види рослин, в той час як інші продовжують рости. Деякими з цих гербіцидів необхідно обприскувати грунт після перекопування, щоб зупинити проростання насіння. Інші види засобів для боротьби з бур'янами потрібні для обробки самих рослин. В результаті впливу гербіцидів бур'яни або гинуть, або зупиняються в рості.

Застосування подібних хімічних препаратів вкрай необхідно на ділянках, які схильні до водної ерозії. Справа вся в тому, що в звичайному грунті бур'яни ще сяк-так заглушуються культурами, а ось на еродованих грунтах вони ростуть набагато сильніше. Це, перш за все, ділянки на схилі, де будь-яка механічна обробка землі лише посилює ерозію.

Різновиди засобів для боротьби з бур'янами

Головною перевагою, якою обладають гербіциди, є їх згубний вплив на сміттєві рослини нарівні з повною безпекою для городніх культур. Ви можете спокійно обробляти свою ділянку і не боятися за збереження та якість врожаю. Гербіциди по-різному впливають на органи та тканини рослин. Залежно від бажаних результатів від застосування хімікатів, можна придбати такі засоби для боротьби з бур'янами, як:

Системні, які пересуваються судинною системою рослини. Ці гербіциди підходять для бур'янів з сильною кореневою системою. При попаданні на листя речовина швидко поширюється по тілу і призводить до загибелі рослини.

Контактні, які вражають тільки ті частини бур'янів, з якими безпосередньо стикаються. Вони підходять для тих рослин, зростання яких небажаний з естетичної точки зору.

Грунтові, які слід ввести в землю. Ці гербіциди впливають на кореневу систему бур'янів або насіння, яке проростає.

Ефективність застосування гербіцидів велика за умови правильного та безпечного використання. У цьому питанні значення має спосіб внесення, норми витрат препарату, а також суворого виконання всіх технічних операцій та дотримання дозування. Відповідальний підхід до справи неминуче принесе успіх.

Засоби для боротьби з бур'янами: шкідливо чи безпечно?

Засоби для боротьби з бур'янами: шкідливо чи безпечно?

Гербіциди стали справжнім проривом у сфері сільського господарства та садівництва. Їх застосування дозволило підвищити продуктивність праці, збільшити врожайність при зниженні його собівартості. Вже багато років засоби для боротьби з бур'янами допомагають вирощувати якісні овочі та фрукти для всієї родини. Однак у деяких скептиків як і раніше виникає питання про шкідливий вплив цього препарату на культури. Як показує практика, це не більше, ніж міф. Якщо все робити правильно і використовувати гербіциди за призначенням, небезпеки ніякої немає. Нашкодити грунту можна лише в тому випадку, якщо сильно завищити концентрацію. Це буває виправдано тільки тоді, коли потрібно знищити зарості малини.

На поверхні грунту гербіциди втрачають токсичність під впливом різних факторів, а саме: випаровуються та розкладаються під впливом ультрафіолетового випромінювання. Тому про безпеку врожаю турбуватися не варто. Однак потрібно пам'ятати, що будь-які хімічні засоби для боротьби з бур'янами токсичні для навколишнього середовища. Вони небезпечні для бджіл та різних комах, а також домашніх тварин, які грають на території. Поспішайте купити гербіциди, щоб забути про кукіль на все літо. Можна більше не гнути спину на городі, а отримувати задоволення від процесу вирощування овочів та фруктів. Це переверне ваше уявлення про сільське господарство.