Кухонні куточки - переваги і недоліки

В умовах не надто просторої, але й не дуже тісної кухні дуже часто використовують так звані кухонні куточки. Кухонний куточок - це м'який диванчик Г-подібної форми, який відмінно замінює традиційний обідній стіл в центрі приміщення. Таким чином, ми отримуємо окрему комфортабельну зону в рамках кухонної площі, призначену для щоденних посиденьок, а також для розміщення гостей та відвідувачів.

Кухонні куточки - переваги і недоліки

Крім своєї багатофункціональності, м'який кухонний куточок створює атмосферу індивідуальності на кухні. Адже в порівнянні з тривіальним столом зі стільцями це вже як мінімум щось особливе та нестандартне. У цьому неважко переконатися, подивившись на ресурсі fayni-mebli.com, як естетично та вивірено виглядають такі меблі. Безумовно, кухонний куточок має безліч переваг, але також імовірно не позбавлений і недоліків. Про це і піде мова в даному огляді.

Переваги кухонних куточків

М'який куточок на кухні може виконувати як мінімум кілька функцій. Він служить для зручного прийому їжі в колі сім'ї. Кухонний куточок можна використовувати як місце проведення маленьких бенкетів на кухні.

Багато з нас вважають за краще сидіти за столом під час святкового обіду не на стільцях, а на м'якому дивані. Так, м'якість та пружність є безперечною перевагою дивана перед стільцем. Так завжди зручніше.

Таким чином, кухонний куточок - виключно функціональний та комфортний предмет меблів. Крім того, він виконує функцію зонування на кухні. Чітке визначення трапезної зони впорядковує кухонний побут та дозволяє заощадити простір.

Деякі меблеві системи виконані так, що забезпечують повноцінне спальне місце. А додаткове спальне місце на вагу золота, особливо, якщо у вас часто гостюють та засиджуються допізна родичі або друзі.

Ну і не можна забути про обов'язковий атрибут сучасних меблів - ніші для речей. Добрий кутовий диванчик для кухні часто обладнаний нижніми скриньками, куди можна покласти ті чи інші дрібнички.

Недоліки

Серед недоліків кухонного куточка можна відзначити його планувальну залежність. Це меблі не для будь-якої кухні. Приміщення має бути більш-менш просторим, звичайна хрущовська кухня не зможе вмістити навіть дуже компактний диванчик.

Кухня також не має бути витягнутою за формою. Кухонний куточок найкраще вписується в квадратне приміщення. У кухні прямокутної форми він просто займе зайву зону і буде виглядати не зовсім доречно.

Ще варто сказати кілька слів про прийом гостей. На дивані дійсно сидіти зручніше, але якщо хтось із присутніх захоче вийти з-за столу, йому доведеться просити встати тих, хто сидить поруч. Це не казна-яке незручність, але до уваги все ж варто прийняти.