Професійне чищення м’яких меблів: для кого актуальна послуга

Професійне чищення м’яких меблів

Побутове забруднення м'яких меблів – явище вже звичне для багатьох господинь. Але вони помилково вважають, що можуть легко впоратися з ним самостійно. Це не зовсім так, бо у звичайних плям на м'яких меблях в процесі експлуатації з'являються дуже неприємні «сусіди» – пилові кліщі. І вже від них звільнитися можна лише за допомогою спеціального обладнання, що у своїй роботі використовують професійні хімчистки.

 

Чому треба регулярно чистити м'які меблі

Забруднені дивани, крісла, матраци – це не лише естетична проблема. Вони несуть потенційну шкоду людському здоров'ю, бо накопичують у своїй середині пилових кліщів. Знищити їх звичайним пилососом неможливо. Для цього спеціалісти хімчистки використовують обладнання, до складу якого входять потужні ультрафіолетові лампи. Перейшовши по посиланню https://unmomento.com.ua, можна детально ознайомитись з тим, чому саме такі агрегати вважаються найбільш ефективними у боротьби з пиловими кліщами.

Боротися ж з пиловими кліщами просто необхідно, бо продукти їх життєдіяльності вважаються одними із найсильніших алергенів. У багатьох дорослих та дітей саме вони провокують початок, загострення серйозних хвороб: бронхіальна астма, риніт, набряк Квінке и т. д. І кращим способом вберегтися від цих недугів є регулярне та якісне чищення усіх м'яких меблів у домі.

Як відбувається професійне чищення м'яких меблів

Професійне чищення меблів від пилових кліщів – послуга, що включає в себе декілька послідовних етапів. На першому спеціалісти компанії уважно вивчають стан виробів, оцінюють загальний обсяг та рівень складності необхідних робіт. Після цього відбувається безпосереднє чищення, що включає в себе:

  • обробку меблів потужним пилососом з УФ-лампою;
  • нанесення на поверхні засобу Mattress clean spray;
  • антиоксидантну обробку всіх поверхонь меблів.

Чищення м'яких меблів і матраців від пилових кліщів в Києві від компанії Unmomento у описаній послідовності гарантує високу якість наданої послуги. Спеціальне обладнання з УФ-лампою та потужною роторною щіткою створено саме для того, щоб знищувати навіть найдрібніші біологічні організмі. Випромінювання достигає до 10-15 см глибини м'яких виробів та матраців, вбиває пилових кліщів, а засіб Mattress clean spray ефективно протидіє їх появі у майбутньому. За рахунок цього власники отримують бездоганно чисті меблі, повсякденне використання яких є повністю безпечним для здоров'я усіх членів сім'ї.