Який матрац обрати 2018 року

Який матрац обрати 2018 року

Піклуючись про своє здоров'я в першу чергу, про що треба подумати - про придбання якісного ортопедичного матраца. Не можна купувати першу-ліпшу підстилку для ліжка, вважати, що дешева основа може бути якісною - не можна! У 100% випадків потрібно придбати ортопедичний матрац і, бажано, безпосередньо від виробника, щоб не переплачувати.

Що таке ортопедичний матрац

Ортопедичний матрац відрізняється від звичайного тим, що це незвичайне місце для сну, а лікувально-профілактичний продукт, який найкраще забезпечує гарантовано якісне відновлення організму під час тривалого нічного відпочинку. Вироб прогинається під фізіологічні вигини тіла сплячої людини, дозволяючи тим самим максимально розвантажити м'язи, хребетний стовп. Якісне м'язове розслаблення гарантує:

  • на ранок у людини буде гарний настрій;
  • її перестануть турбувати болі у попереку, в шиї;
  • вранці пе будуть німіти руки та ноги.

Добрий ортопедичний матрац відрізняється від звичайного тим, що виготовлений лише з якісних гіпоалергенних матеріалів. Наповнення виробу не здатне викликати алергічний риніт, висипання на шкірі чи свербіж по всьому тілу. Якісний виріб створюється на основі гіпоалергенних матеріалів, здатних дихати. Усередині матраца не збирається бруд та пил, не розмножуються бактерії і грибки, пилові кліщі.

Ортопедичний виріб виробляється за спеціальними медичними технологіями на безпружиній або пружинній основі. Усередині пружинного блоку, відповідно, залежні або незалежні пружини. Назва «безпружинний ортопедичний матрац» ​​говорить сама за себе. Виріб конструюється з шарів, які складаються:

  • з кокосової койри,
  • натурального льону,
  • латексованої бавовни,
  • морських водоростей.

Де купити ортопедичний матрац?

Сьогодні щоб заощадити і отримати кращу якість варто купувати ортопедичні матраци в інтернет-магазині.

Фактично, пружинний матрац служить близько 10 років і більше, безпружинний - 15 років і більше. Звичайно, якщо модель сертифікована, ліцензована, на 100% відповідає найсуворішим міжнародним стандартам якості і безпеки.