У пошуках ідеального дивана для сну

Хороше спальне місце – це запорука якісного сну, максимальна зручність та ідеальна ергономіка. Якщо ви шукаєте не ліжко, а саме диван, не знаєте, як зробити правильний вибір, запрошуємо до нашого огляду. Розповімо, які моделі кращі, від чого залежить зручність, потрібно обирати жорстке чи м'яке спальне місце. Якщо хочете зробити замовлення в Україні на вигідних прозорих умовах, зверніть увагу на пропозиції каталогу interia.com.ua – всі позиції йдуть з детальними описами та фото.

М'який або жорсткий: що краще

Підстава дивану – наповнювач, який може мати різні показники жорсткості та пружності. Матеріалом заповнюють спальне місце, сидіння, спину, підлокітники, подушки. Є різні типи наповнювачів – за складом, характеристиками, рівнем жорсткості. Виробники випускають типові моделі з певними параметрами чи дозволяють покупцям самостійно обирати комплектацію. Жорсткість дивану для сну обирайте з урахуванням власних потреб.

Як вибрати диван

Популярні моделі

Зараз у продажу можна зустріти моделі для будь-яких приміщень, різних форм, з певними механізмами трансформації. Основні варіанти:

  • Прямі меблі – ідеальні для вітальні. Їх встановлюють по центру кімнат чи біля стін. Стандартні моделі мають комфортні розміри для розміщення трьох чоловік. Якщо приміщення невелике, зупиніться на розкладному дивані. Довжина спального місця в ідеалі має перевищувати зріст людини на 30-50 см.
  • Кутові дивани – компактні та практичні. Можуть бути ліво- та правосторонніми, тож враховуйте місце їх встановлення до покупки.
  • Модульні моделі – меблеві конструктори, що можна легко перетворювати на кутові та прямі дивани.
  • Напівкруглі меблі – також популярний сьогодні варіант. Такі моделі привабливо виглядають у просторих кімнатах, стиль – класичний чи сучасний. Розкладними напівкруглі дивани зазвичай не бувають.

Всі варіанти підходять для постійного сну. Вибір певного варіанту залежатиме скоріш від площі приміщення.

Які бувають дивани

Критерії вибору

Покупку певної моделі дивану робіть з урахуванням доступного місця у приміщенні. Вирішіть, де можна буде встановити диван, зробіть заміри. Кількість посадочних місць також важлива.

Механізм трансформації – справа ваших уподобань. Найпопулярніші варіанти – книжка, дельфін, акордеон, єврокнижка, але є й інші. Каркас має бути міцним, а матеріал оббивки – практичним, простим у догляді, стійким до стирання. Більшість моделей роблять зі спеціальним просоченням.