Як перевірити ортопедичне взуття для дитини?

Як перевірити ортопедичне взуття для дитини?

Кожна мати турбується про свою дитину, та намагається придбати для неї найкращі речі. Я давно думала про те, що необхідно купити донечці ортопедичні черевики. Але коли пішла на ринок то помітила, що взуття, яке продається як ортопедичне, мало чим відрізняється від того, що я зазвичай купую. Хіба що ціною. Тож як відрізнити дитяче ортопедичне взуття від підробки? – з таким запитанням звернулася мати маленької донечки до консультанта.

На жаль, є дуже багато прикладів коли компанії, які виготовляють червевики, під виглядом ортопедичного продають звичайне. Що б не потрапити у таку пастку обов’язково вимагайте документи які вкажуть, що взуття дійсно відповідає вимогам. Так Ви зможете зберегти здоров’я Вашої дитини. Не покладайтесь тільки на слова консультанта.

Як відрізнити ортопедичне взуття від підробки

Ми навчимо Вас відрізняти справжнє ортопедичне взуття від підробки. Запам’ятайте, що ортопедичне має зовсім іншу конструкцію, але разом с тим відповідає усім модним тенденціям.

Як насправді має виглядати ортопедичне взуття та кому необхідно придбати його?

Для початку Ви маєте знати, що ортопедичним називається таке взуття, яке допомагає уникнути деформації стопи. Його рекомендують для лікування плоскостопості, а також для профілактики цього захворювання.

1) Зверніть увагу на те, що взуття повинно мати устілки з супінатором, для того щоб зменшити навантаження під час руху.

2) Має бути оснащене декількома фіксаторами, які будуть щільно утримувати ногу під час ходіння.

3) Задня частина кросівок має бути жорсткою та виготовлена з твердих матеріалів, це забезпечить міцний обхват ноги, та полегшить ходіння. Задня частина має щільно притулятися до ноги, в жодному разі не купуйте нічого «на виріст».

4) Також зазначте, що в ортопедичному черевику має бути гнучкий носок, а підошва для зручності має бути широкою, це буде відчуватись під час бігу або стрибків.

5) Уважно подивиться на каблук, він має бути вищим не більше за 1 см. Також обов’язковою вимогою є каблук Томаса. Він має незвичну подовжену форму зсередини, для підтримки стопи.

Якщо Ви вирішили купувати черевики дитині без неї, то вдома обов’язково зробіть заміри ноги, при цьому нога має бути повністю розслабленною.

Після ознайомлення з цими критеріями Ви можете сміливо робити Ваш вибір ортопедичного взуття для Вашої дитини. Купуйте його тільки в перевірених магазинах, які мають позитивні відгуки від клієнтів.

Широкий асортимент дитячих товарів на будь-яку пору року для Ваших дітей Ви зможете знайти в магазині «Шалунішка».