Як вибрати ортопедичний матрац?

Як вибрати ортопедичний матрац?Стан здоров'я хребта багато в чому залежить від якості матраца, на якому ви проводите близько третини життя. Багато споживачів прекрасно інформовані про це. Але одиниці знають правила вибору матраца і вважають за краще покладатися на рекомендації продавців. На жаль, подібний підхід часто призводить до розчарувань.

Далеко не всі продавці зацікавлені в задоволенні потреб клієнта. Ви зобов'язані самі піклуватися про своє здоров'я і навчитися вибирати матрац в залежності від індивідуальних особливостей будови тіла, віку, наявності або відсутності певних захворювань хребта.

Віддавайте перевагу кращим виробникам, представленим у мережі MOYO

Пропозиції від маловідомих компаній не відповідають сучасним стандартам. Відомі виробники мають у своєму розпорядженні необхідний науковий потенціал та виробничі технології для винаходу та виготовлення матраців, які відповідають вимогам, розробленим ортопедами. Не варто вважати, що прогресивні вироби коштують занадто дорого. Матраци Dormisan в мережі мойо - яскравий приклад вдалого співвідношення ціни до якості.

Європейська компанія пропонує інноваційні розробки, широкий модельний ряд. Її вироби мають всі необхідні сертифікати, відповідають найвищим стандартам якості та екологічної безпеки. Dormisan обладає сучасними виробничими потужностями. За рахунок цього істотно знижена собівартість продукції і досягається конкурентна ціна для покупців. Купуючи матраци у офіційного представника компанії на українському ринку, ви зможете заощадити додатково.

Основні критерії вибору: поради від експертів мережі MOYO

Основні критерії вибору: поради від експертів мережі MOYO

Головний фактор - рівень жорсткості. Незважаючи на велику кількість інформаційних статей про різновиди матраців, пересічному споживачеві підібрати найкращий варіант вкрай складно. Все залежить від індивідуальних потреб та наявності захворювань хребта. Тому рекомендуємо порадитися з ортопедом. Пройдіть обстеження. Лікар визначить, чи є у вас ті чи інші проблеми, і допоможе підібрати оптимальний рівень жорсткості.

На сучасному ринку пропонуються пружинні та безпружинні матраци. Який різновид кращий? Дітям до 5-и років рекомендовані безпружинні моделі. Для односпальних ліжок вони також підходять відмінно. Але в цьому випадку важливо підібрати пружний наповнювач, який забезпечить природну підтримку хребта. Для двоспальних ліжок рекомендовані матраци з незалежними пружинними блоками, кожен з яких зашитий в окремий чохол з міцної тканини. Такі моделі забезпечують рівномірний розподіл ваги і відрізняються відмінною довговічністю.

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений чохол матраца. Надавайте перевагу тканинам з високим рівнем повітропроникності, стійким до розвитку грибків та бактерій. Простота догляду також дуже важлива. Чохол має легко зніматися, зберігати важливі властивості після численних прань та тривалого використання.