Яке краще обрати двоспальне ліжко?

Яке краще обрати двоспальне ліжко?

При виборі меблів до спальної кімнати необхідно приділяти достатньо велику кількість уваги не тільки якості її виконання, а й функціоналу. Навряд чи варто говорити про те, що двоспальне ліжко займає значну кількість простору. Однак, воно ефективно може бути обіграно.

Конструкція двоспального ліжка

Безумовно, перед тим, як перейти до вибору, настійно рекомендується зробити виміри простору, де і передбачається в подальшому встановлювати двоспальне ліжко. Маючи розміри вільного місця ви зможете визначитись, чи придбати собі двоспальні ліжка різних розмірів в BRW Mania, наприклад, чи робити на замовлення. Якщо ви маєте можливість придбати більше і менше ліжко для вашої кімнати, завжди обирайте більше, звичайно, якщо воно не буде заважати вільному пересуванню та іншим меблям. Ви здивуєтеся, але кожне третє двоспальне ліжко виробляється під замовлення. Замовники хочуть максимально ефективно використовувати простір приміщення. Варто також звернути увагу на висоту ліжка. Пам’ятайте, що низькі меблі подібного типу підійдуть переважно для молодих та фізично активних людей, для людей похилого віку, чи хворих, не варто купувати ліжка нижче коліна. 

Конструкція ліжка складається з наступних елементів:

  • корпус;
  • ніжки;
  • ортопедична решітка;
  • узголів'я.

Наскільки можна помітити, конструктив гранично простий. Однак, він здатний забезпечувати привабливі експлуатаційні характеристики. Зокрема, корпус виробляється таким чином, щоб усередині нього розташовувалася область для зберігання речей.

Доступ до цієї області може бути виконаний різними способами. Наприклад, багато виробників виробляють ящики, які відкриваються, якщо потягнути за ручку. Іншими словами, ящики встановлюються на напрямні рейки.

Зазначений метод має деякі недоліки. Так, для висування ящиків все одно потрібен вільний простір.

Використання пружинного механізму

Набагато ефективніше виходить використовувати простір усередині корпусу ліжка, якщо, якщо матрац можна піднімати. При цьому, не варто забувати про те, що ортопедичний матрац двоспального ліжка з зусиллям піднімають навіть двоє вантажників.

Тим часом, спеціальний пружинний механізм дозволяє виконувати підйом за допомогою лише однієї руки. Завдяки подібному підходу простір всередині корпусу ліжка відкривається в повній мірі і може бути використаний, наприклад, для зберігання речей.

Практичність не має стояти на першому місці. Проте, можливість ефективно використовувати простір надає моделі ліжка вести ефективну конкуренцію.