Яке крісло краще купити для комп'ютера

Головним критерієм вибору тієї чи іншої моделі є кількість часу, який проводиться в сидячому положенні. Якщо ви збираєтеся перебувати за комп'ютером недовгий час, зверніть увагу на недорогі, зручні для вас варіанти з мінімальним функціоналом. Тим, чия робота або спосіб життя пов'язані з багатогодинним сидінням за монітором, необхідно купити крісло для комп’ютера з обов'язковими регулюваннями всіх складових елементів, які мають ортопедичні характеристики.

крісло для комп'ютера

Комфортно почуватися в кріслі допомагає анатомічна форма виробу, яка максимально точно повторює форму тіла:

  • спинка часто оснащується вбудованим поперековим валиком або спеціальним вигином для рівномірного розподілу навантаження, а також трохи вигнутими краями для фіксації тулуба;
  • потовщення з боків сидіння і поглиблення ближче до спинки унеможливлюють зісковзування і допомагають зайняти комфортне положення;
  • висока спинка або підголівник не дають надмірно напружуватися м'язам, підтримуючи шию.

Можливість налаштувань дає змогу "підігнати" крісло під індивідуальні параметри конкретної людини, під її зріст, довжину рук і ніг. 

Регулювання висоти і положення всіх елементів вкрай необхідні, якщо кріслом будуть користуватися кілька людей. Це дуже зручний механізм, що дає змогу зафіксувати спинку в будь-якому зручному положенні. Наявність у конструкції газліфта допомагає плавно, без ривків піднімати і опускати сидіння натисканням на важіль. Завдяки його амортизаційним властивостям зменшується навантаження на хребет під час різкої зміни положення.

Широка металева хрестовина, що утримує сидіння, сталевий каркас конструкції і п'ятипроменева опора з обертовими коліщатками роблять виріб стійким і довговічним. Крісла на полозах також вирізняються значною міцністю і підходять людям з солідною вагою.

Якщо вирішили купити якісне крісло для комп’ютера, тоді звертайте увагу на матеріал оббивки – тканина має бути повітропроникною, міцною і немаркою. Найкраще цим критеріям відповідають натуральна шкіра й аеросітка. Однак остання застосовується лише в окремих зонах крісла, найчастіше в спинці. Також в якості оббивки виробники використовують наступні види матеріалів:

  • меблевий текстиль і мікрофібра м'які та приємні на дотик, але очистити плями з їхньої поверхні дуже важко;
  • еко-шкіра – практичний і недорогий матеріал з майже нульовою гігроскопічністю. Широко використовується в бюджетних моделях. Але в задушливому або спекотному приміщенні оббивка може призвести до підвищеного потовиділення і появи неприємного запаху.

Перед купівлею крісла для комп’ютера рекомендуємо "використати" його на собі. Часом стильне крісло з відмінними технічними характеристиками може виявитися не комфортним або не відповідати вашим параметрам.

Пам’ятайте, що від правильно підібраного комп'ютерного крісла залежить не тільки продуктивність роботи, а й самопочуття, а часом і збереження здоров'я користувача ПК.

Джерело: https://nowystyl.ua/