Зручний ортопедичний матрац – запорука якісного відпочинку та сну

ортопедичний матрац

Комфортний відпочинок – запорука гарного самопочуття кожного ранку. Якісний сон допомагає відновлюватись організму, не залишаючи втомі жодного шансу на перемогу. Для цього треба зовсім трохи докласти зусиль. Зручні ортопедичні матраци – ось простий секрет здоров'я. З моменту їх появи на ринку постійно ведуться суперечки, наскільки витрати на них виправдані. Першопочатково треба звертати увагу не на вартість, а на зручність обраної моделі матрацу з урахуванням індивідуальних фізичних особливостей (зріст, вага, тілобудова).

Основні параметри грамотного вибору

Матролюкс пропонує велику кількість матраців для дорослих і дітей різних торгових марок. Щоб зрозуміти, яка модель підходить найбільше, варто оцінити наступні критерії:

  • анатомічна відповідність;
  • наявність ортопедичного ефекту;
  • рівень жорсткості;
  • екологічність;
  • особливості конструкції;
  • склад матеріалів;
  • фактор ергономічності.

Враховуючи ці критерії, треба брати до уваги зріст користувачів та вагу. Якщо мова йде про людей із досить великою вагою, тоді варто віддавати перевагу жорстким матрацам, а худим буде зручніше відпочивати на м'яких. Найлегше зробити вибір користувачам із середньою вагою та тілобудовою, бо вони можуть обирати будь-які моделі за своїм бажанням. Досить суперечливе питання відносно екологічності. З однієї точки зору найкраще буде обрати матрац із натуральних матеріалів, але для алергіків варто розглядати моделі із синтетичними замінниками.

Чи всім потрібен ортопедичний матрац

Ортопедичний чи анатомічний – на таких матрацах відпочивати одне задоволення. Це доведено на практиці. Зайдіть на сайт https://matroluxe.ua/matrasy-ortopedicheskie для ознайомлення із великими асортиментом матраців від світових виробників. Варто обирати не за порадою друзів чи знайомих, а орієнтуватсь на власні уподобання та потреби. Ортопедичний матрац потрібен всім, хто відчуває після нічного відпочинку втому та має неприємні відчуття у всьому тілі. Для профілактики болей в шиї чи спині його придбання також стане гарною ідеєю.

Звичайний матрац є дуже жорстким, тому не забезпечує анатомічного положення для хребта та тіла загалом. Це причина, чому з самого моменту прокидання відчувається дискомфорт та скутість. Ортопедичні моделі з функцією запам'ятовування форми вирішать ці проблеми. Зручне положення тіла під час відпочинку стане приємною звичкою. Повноцінне розслаблення м'язів буде відчуватись з першого дотику голови з подушкою. Можна сказати з впевненістю, що після вдалого придбання інші види більш дешевих та простих матраців просто перестануть існувати. Не економте на комфорті, відпочинку та повноцінному сні – це запорука гарного настрою та самопочуття.