Привітання з Днем Незалежності України в прозі

Привітати зі святом рідну державу священний обов'язок кожного його жителя. Так нехай же наша неосяжна Батьківщина не знає більше ані воєн, ані криз, ані падінь. Нехай подальша історія України буде пов'язана лише з надзвичайним економічним зростанням та благополуччям її громадян. З Днем Незалежності!З Днем Незалежності України в прозі

Шановні українці, вітаємо вас з великим святом - Днем Незалежності України! Нехай ваші справи та думки будуть дійсно незалежними. І лише серце нехай буде обов'язково захоплене коханням. Бажаємо вам мирного неба над головою, безмежного щастя, зразкового здоров'я та всеохоплюючого натхнення!

Саме цього дня 1991-го року Україна стала незалежною. Але насправді боротьба за Незалежність триває і досі. Нехай допоможе Бог всім, хто захищає Незалежність нашої країни зі зброєю в руках і всім, хто докладає неймовірних зусиль задля нашого щасливого майбутнього! І не так важливо якою мовою ми говоримо, головне, що в наших серцях живе любов до Батьківщини. Це пам'ятний день для будь-якого українця. Це день, коли мрія про вільну, незалежну країну стає реальністю.

Шановні українці! Вітаю вас з Днем Незалежності України! Всі ми мужньо відстоюємо свій улюблений край, воюємо, сперечаємося і боремося, отримуємо та втрачаємо, сподіваємося і виримо, що нашаУкраїна буде незалежною та квітучою! Хай живе вільна Україна!У цю важку годину, свято Незалежності України набуває особливого значення, адже боротьба й досі триває і боротьба ця кривав і несправедлива. Але ми твердо знаємо, що українці мають незламний дух і ворог буде переможений і знищений! Ми знаємо, що наші діти будуть жити у вільній, квітучій та заможній Україні. Зі святом Незалежності України, шановні!

Широкі степи, поля та долини,
На Заході - гори, на Півдні - моря
І все це наша вільна Україна,
Де сяє на небі кожна зоря!

Тож хай Батьківщина завжди процвітає,
Зростає і квітне від щирих щедрот.
Тебе з Незалежністю щиро вітає
Найкращий у світі вкраїнський народ!

Вітання до Дня Незалежності України прозоюНехай саме з цього Дня Незалежності почнеться справжнє відродження заможної та щасливої України, в якій живуть щасливі та радісні люди, в якій діти не знають горя,  а літні люди насолоджуються життям. Тож єднаймося заради змін на краще. Тільки разом ми зможемо здійснити наші мрії та зробити нашу країни трішки кращою та щасливішою. Зі святом Незалежності України!

Давайте святкувати Незалежність України так, щоб всі вороги та недоброзичливці України побачили, що український народ не зламати! Давайте жити так, щоб наші діти дякували нам за своє щасливе та безхмарне життя. Давайте робити те, що зробить нашу країну щасливою та квітучою. Зі святом Незалежності!

Читайте також: