Чому варто прочитати книжку Гаррі Поттер і прокляте дитя

Фанати серії про пригоди Гаррі Поттера не очікували, що Джоан Роулінг наважиться написати продовження. Чарівний світ магії та чаклунства, у якому відбувається одвічна боротьба добра зі злом, живе за своїми законами. Тому авторка книжок разом із Джеком Торном та Джоном Тіффані написала історію, за мотивами якої Торн створив п'єсу про те, що чекало на героїв через 19 років після завершення серії. Придбати книжку «Гаррі Поттер і прокляте дитя» можна на онлайн-платформі book24.ua, де пропонують спеціальні знижки для читачів, які купляють книжки у наборі.

Гаррі Поттер і прокляте дитя

Вибір, який довелося зробити Гаррі та його друзям, аби перемогти Волдеморта, не був легким. Вони втратили тих, хто боровся зі світом темних чаклунів поряд із ними. Але перемога не означала, що їхнє життя відтоді стало легким та безтурботним. Автори впевнені, що кожен має боротися зі злом. Ця боротьба триває все життя людини, яка щомиті має робити свідомий вибір.

Таємниця успіху

П'єса побачила світ 2016 року на сцені лондонського театру Палас, а вже за рік за історією дорослого Гаррі та його сина Албуса захопливо спостерігали на Бродвеї. У США вона встановила абсолютний рекорд, коли прибуток від продажів квитків за вихідні дні склав понад $2,5 млн. Книжку вважають восьмою офіційною частиною серії. Критики звернули увагу на чимало відмінностей в історіях Гаррі та Албуса:

  • син чаклуна потрапляє на інший факультет;
  • хлопчик, який вижив, намагався змінити майбутнє, а його син — минуле за допомогою маховика часу;
  • Албусу легше найти спільну мову з нащадком роду Малфоїв.

Історія вразила читачів підкресленим реалізмом та глибоким психологізмом. У ній простежується конфлікт між поколіннями. Албус прагне виправити помилки батька та змінити події минулого, аби врятувати Седрика Дігорі, але це призводить до цілковитого викривлення реальності та несподіваних наслідків.

Кому варто прочитати історію

Без завершальної частини серії неможливо уявити справжній масштаб подій, які сталися в історії, адже кожна з них стала складовою неймовірної мозаїки збігів, поразок і маленьких кроків уперед, яка призвела до остаточної поразки Волдеморта.

Цей фантастичний епілог історії сподобається всім фанатам серії, які вірять у мудрість її героїв та цінують їхню готовність до самопожертви. Син Гаррі отримав своє друге ім'я на честь Северуса Снейпа, який став символом таємного руху опору, і власним прикладом наочно показує те, що правильний вибір кожної людини може змінити світ на краще.