Купівля віолончелі онлайн: правила безпеки від фахівців

Онлайн-шопінг існує вже кілька років, але в саме зараз він перетворюється на нову норму. І якщо набір викруток або лосьйон для тіла в мережі купити простіше простого, з музичними інструментами справа йде складніше. Далі в нашій статті фахівці музичного інтернет-магазину Музлайн розкажуть, яких правил варто дотримуватися при онлайн покупці віолончелі - щоб не змарнувати час, гроші і сили даремно.

Купити віолончель

Обираємо магазин

Музичних онлайн магазинів - величезна кількість. Але далеко не всім варто довіряти, хоча на перший погляд визначити точно, хто заслуговує на довіру, дуже складно. Звертайте увагу на такі фактори:

  • наявність / відсутність офлайн шоурума, фактичного і юридичного адреси;
  • якість контенту на сайті - вас мають насторожити відсутність фотографій товарів, невиразні описи їх характеристик, прихована ціна;
  • неадекватна вартість (як у плюс, так і в мінус);
  • незвичайні умови замовлення або оплати;
  • не прописані умови повернення товару та його доставки;
  • повільна або некоректна робота сайту;
  • відсутність форми зворотного зв'язку і т.д.

Вибирайте магазин, який має шоурум, адресу, точні дані про товари. Це мінімум з якого можна починати.

Вибираємо інструмент

Щоб не ризикувати грошима і часом, відразу ж відмовтеся від ідеї купувати найдешевшу віолончель - їх якість, зазвичай, далека від зразкової. Кращі пропозиції знаходяться в середньому ціновому сегменті - в усякому разі, ви можете бути впевнені в тому, що віолончель буде підтримувати лад і звучати так, як має звучати віолончель.

Оформляємо покупку

Віолончель в інтернет магазині

З технічної точки зору покупка товару в музичному магазині не відрізняється від такої в будь-якому іншому - скористайтеся стандартною формою, однак намагайтеся вибирати оплату післяплатою після отримання та перевірки якості інструменту при видачі в поштовому відділенні. На практиці - найнебезпечніший момент онлайн покупок музичних інструментів стосується саме доставки і пошкодження інструменту в процесі транспортування. Якщо ви виявите пошкодження до оплати - зможете відразу ж оформити зворотну доставку. Якщо віолончель виявить інші недоліки - скажімо, акустичні - ви має право оформити повернення товару в магазин протягом 14 днів з моменту покупки. В таких умовах безпечний онлайн шопінг - це реальність і спосіб заощадити власний час і гроші для приємних речей!