Грандіозне шоу для дітей "Три Стихії" у Харківському цирку

З 22 січня по 10 квітня 2022 р. у Харківському державному цирку відбуватимуться справжні чудеса: вода, повітря та вогонь поєднаються воєдино у грандіозному шоу під назвою «Три стихії». Вистава Ватерланд у Харкові вже не раз мала змогу здивувати мешканців та гостей міста видовищними сценами, але нова програма перевершує всі очікування. Це потрібно побачити на власні очі, поринувши в атмосферу справжнього циркового мистецтва. Приходьте всією сім'єю: цікаво буде і дітям, і дорослим.

Waterland – цирк на воді

Часи змінюються, але цирк, як і раніше, продовжує вражати своїх глядачів новими програмами та цікавими рішеннями. Всі вже звикли до того, що дія відбувається на круглій арені, вкритій червоним килимом. Цим уже нікого не здивувати, тому було створено абсолютно новий та дуже оригінальний формат виступу – цирк на воді. Тепер весь простір арени займає величезний басейн, який містить сто сімдесят тонн води. Але це ще не все! Цей басейн під час виступу артистів перетворюватиметься на фонтан. Найвищий струмінь води майже досягає верхівки купола, адже його висота – 20 м!

шоу для дітей "Три Стихії" у Харківському цирку

Що особливого у цирку на воді?

Вся програма побудована так, що артисти постійно взаємодіють із басейном та водою.

Тепер гімнасти не тільки безстрашно ширятимуть під куполом цирку, підкорюючи повітряну стихію, тепер вони готові з великої висоти навіть пірнути у воду. Блискучі бризки гарантовані!

Акробати, танцюристи, жонглери – всі найцікавіші та захоплюючі номери проходитимуть у воді. Ви побачите неймовірну картину, майстерно створену тілами плавців. Їхній синхронний танець на воді не зможе залишити байдужим жодного глядача!

Цирк на воді

Любите виступи дресованих тварин? У цирку на воді вони будуть незвичайні! Розумні та симпатичні морські котики, перебуваючи у комфортних для себе умовах, із задоволенням виконують будь-які трюки, сприймаючи їх як гру. Ви не перестанете захоплюватися їхніми вміннями!

Який цирк без клоунів? Діти їх люблять, а Waterland - це місце, де навіть клоуни можуть бути неабияк намочені. Приготуйтеся посміятися від душі!

Waterland в Харкові

Три стихії

Вода – у басейні, повітря – над басейном. А де вогонь? Підкорювати вогненну стихію жонглери. Найнеймовірніші трюки із запаленими булавами, девілстиками, кільцями та іншими предметами – видовище не для людей зі слабкими нервами. А справлятися з таким можуть тільки справжні професіонали!

Вам мало вогню? Будуть ще й іскри. Це гарне й видовищне дійство, яке захоплює і вражає.

Waterland в ногу з часом

Сучасний світ потребує сучасних рішень та використання технічних новинок. Так, протягом усього шоу величезні LЕD екрани виступатимуть не лише у вигляді додаткових декорацій, а й допоможуть не пропустити жодного особливо яскравого моменту.

Шоу три стихії

Дзеркальна куля з мільйонами «зайчиків» завжди захоплювала зал для глядачів. Але в сучасному світі їй на допомогу прийшли ще й лазерні установки. Тепер світлове шоу з тоненьких промінчиків, які поєднуються в химерні малюнки та орнаменти, - особлива частина програми.

Приводьте дітей та приходьте самі – не пошкодуєте!