SUPER - PUPER від Дзідзьо зустрічайте в Києві!

Концерт Дзідзьо в Києві

Купити квиток на Дзідзьо в Києві можна в будь-який зручний час на нашій онлайн платформі Тікетсбокс, яка протягом усього року пропонує жителям України все нові і нові можливості.

Дзідзьо - це поп-колектив з України, який був сформований в 2009-го року. Виступи проекту проходять в комедійному жанрі. Застосовується пацанський говір українською мовою, при цьому присутня і ненормативна лексика й суржик, і все інше.

Місто, в якому була заснована група, знаходиться у Львівській області і називається воно Новояворівськ. Підтримував цей проект ні хто інший, як Кузьменко Андрій. Крім нього, було і безліч інших учасників групи, які періодично то сходилися, то розходилися.

Буквально відразу ж Дзідзьо став популярним в мережі Інтернет, особливо після презентації своїх перших треків, які не мали подібних аналогів абсолютно ніде.

Перша музична композиція, яку виконав артист, була «Старі фотографії» колективу під назвою «Скрябін». Наступний хіт, який просто розірвав всі стереотипи сучасного суспільства, був трек «Ялта». Музичне виконання та текстова частина були написані фронтменом колективу. Фан-група соціальної мережі Вконтакте була просто забита підписниками, кількість яких зростає донині.

У 2012-му році в літню пору всі бажаючі мали можливість насолодитися презентованим відеороликом до треку, який називався «ХА-ХА-ХА». А до початку жовтня вже був випущений однойменний музичний збірник колективу. Через рік у навесні вийшов новоспечений музичний хіт під назвою «Сусіди».

На початку весни караоке-диск був випущений в ДВД форматі, яким знову-таки насолоджувалася вся країна. Після цього було багато сольних концертних виступів, які збирали буквально повні зали.

Коли настав 2016-ий рік, з колективу з грандіозним скандалом пішов Турко Олег, який грав на гітарі. На його місце прийшов Галицький Орест.

Купуйте квитки на Дзідзьо та приходьте на  концерт

На нашій платформі можна побачити комфортні фільтри, і простий зрозумілий інтерфейс. Навіть людина, яка взагалі ніколи не заходила на платформу, зможе за лічені хвилини розібратися в тому, як замовити бронь і реалізувати покупку онлайн-квитка на різні концертні виступи. При потребі можна замовити кур'єрську доставку на будь-яку адресу.

Вартість квитків на концерт досить сильно відрізняється, все залежить безпосередньо від того місця, яке ви хочете зайняти. Квитки доступні для продажу за кілька тижнів до початку самого заходу, а то і за кілька місяців. Всім бажаючим слід поквапитися, оскільки артист настільки користується попитом на сьогоднішній день, що квитки, швидше за все, будуть розкуплені буквально за кілька днів.

Не треба гаяти час, приходьте на виступи артиста та відривайтесь на повну! Це буде дуже цікавий концерт з живим звуком та спец ефектами. Музикант й сам не може дочекатись, коли він порадує українську публіку своїми майстерними композиціями європейського рівня.