Картина за номерами: для натхнення, на подарунок, доповнення інтер'єру

Малювання - це універсальне творче заняття, яке люблять не тільки діти, а й дорослі. Знання того, що результатом цієї роботи буде щось гарне тільки надихає ще більше і дає стимул, особливо тим, хто не обладає професійними навичками або талантом. Картина за номерами - це можливість для будь-якої людини, яка дозволяє відчути себе художником, ще й без особливих витрат.

З якого віку можна малювати за номерами

Починати створювати малюнок за номерами можуть діти, які досягли 6 років, якщо вони справляються з кропіткою роботою і готові до тривалого процесу розфарбовування полотна. Зручно, що зараз для дітей можна купити полотно меншого розміру, ніж стандартний. І тематика сюжетів картин 30х40 см задовільнить будь-яку з переліку бажань малюка. Серед популярних дитячих сюжетів:

 • милі тварини;
 • мультяшні персонажі;
 • абстракції.

Малюнок за номерами

Для дорослих і дітей старшого віку можна брати картини розміром 40х50 см. Орієнтуйтеся під час вибору картини не тільки на сюжет, а й на складність зображення. Зазвичай для новачків ми рекомендуємо брати картину не вище 3-ї складності. Тоді художник-початківець зможе набити руку і приступати до більш детальних картин, з великою кількістю дрібних елементів.

Різноманітність сюжетів картин за номерами для дорослих:

 • натюрморти;
 • пейзажі;
 • міста;
 • транспорті засоби;
 • тварини;
 • абстракції;
 • картини з людьми;
 • діти і ангели.

Сюжети картин за номерами

Сучасний подарунок - картина за номерами

Картина за номерами створена для того, щоб ви не шукали подарунок, який підійде кому завгодно: чоловікам, жінкам, колегам, родичам і діткам.

Картина вважається гарним подарунком, бо набір містить все необхідне. У процесі малювання людина зможе відпочити, а потім готовою картиною можна ще й доповнити інтер'єр свого будинку або офісу.

Тому вибираючи картину враховуйте переваги людини, якій збираєтеся її подарувати. Сюжет картини має надихати і вписуватися за кольорами до інтер'єру.

Це чудово, коли на стіні ви зможете розмістити мальовничий натюрморт або морський пейзаж, який ви намалювали самостійно.

Які навички розвиває створення картин

Малювання активно задіює відразу кілька ваших навичок. Однією з найважливіших не тільки для дітей, а й для дорослих є дрібна моторика рук. Щоб віртуозно працювати пензликом розфарбовуючи дрібні деталі ця навичка має бути розвинена дуже добре. Також активно розвивається посидючість, бо завдання вимагає максимальної концентрації уваги і акуратності, і звичайно не кожен висидить кілька годин за розфарбовуванням, але воно того варте.

Малювання допомагає вам розслабитися і забути про суєту. Є тільки ви, полотно, фарби, пензлики і ваше бажання творити. Розфарбовування картин за номерами прирівнюють до медитації, такий спосіб допомагає розігнати всі думки і не концентруватися на них.

Починати малювати ніколи не пізно, а створення картини за номерами прекрасний старт!