Картини за номерами - творче дозвілля для дорослих

Картини за номерамиМалювання є універсальним способом для розслаблення і зняття стресу, тому картини за номерами недорого для дорослих це справжня знахідка. Адже без будь-яких спеціальних навичок ви зможете самостійно намалювати картину на полотні.

Творчість без спеціальних навичок

Так, це реально. Ви можете за допомогою всього лише одного набору створити картину. І в цьому наборі вже все підготовлено для роботи: синтетичні пензлики, полотно з контуром майбутнього малюнка і номерами, акрилові пронумеровані фарби на водній основі, контрольний контурний лист, кріплення.

Від вас буде потрібно трохи акуратності, час і місце, де ніхто не буде заважати.

Спочатку потрібно обрати сюжет майбутньої картини. Це може бути все що завгодно і сьогоднішній асортимент дозволяє намалювати найбільш незвичайні картини.

Як малювати картинуЯк малювати картини за номерами

Все дуже просто, ваша головна задача - зафарбовувати пронумеровані області на полотні відповідним кольором з палітри фарб. Робити це потрібно акуратно, а щоб добре зафарбувати контури і номери вам краще працювати при хорошому освітленні. Якщо ж зіткнетеся з тим, що якийсь із відтінків не буде фарбувати цифру і її буде видно, тоді можете нанести спочатку на цифру фарбу білого кольору, а потім вкрити ділянку необхідним відтінком.

Нічого складного немає. Якщо це ваша перша картинка, тоді не беріть відразу найскладнішу, візьміть картину з трьома зірочками, щоб спробувати себе в цій справі.

Є кілька порад, якими ми хочемо поділитися з вами:

  • не відкривайте відразу багато відтінків, бо акрил швидко сохне і перед роботою перемішуйте фарби зворотною стороною пензлика або зубочисткою;
  • якщо фарба висохла, тоді розбавте її кількома краплями води;
  • пензлики зберігайте в положенні ворсом догори, щоб вони не деформувалися;
  • спочатку можете зафарбувати області світлими відтінками, а потім темними, бо якщо ви зайдете за контури темним кольором - світлий його не перекриє;
  • у готовій картині треба опрацювати боковинки, так ви додасте їй завершеності.

Що робити з картиною за номерами

Що робити з готовим зображенням

Готову картину ви можете піднести в якості подарунка, зробленого власними руками, або можете прикрасити свій простір.

Картину не обов'язково вішати, хоча і в наборі передбачено кріплення. Ви можете просто поставити її на стіл спершись об стіну, або на комод.

Чудово виглядають композиції з двох або трьох картин однієї тематики. Зараз картинами за номерами прикрашають салони краси та студії, створюючи додатковий затишок.