Найкращі фільми про танці

Найкращі фільми про танці

Кожен з нас любить танцювати, але не всі вміють робити це професійно. Якщо ж вам подобається дивитися на вивірені рухи по-справжньому талановитих людей, то поспостерігати за ними завжди можна на великому екрані. Якщо хочете дивитися кращі фільми про танці онлайн - Вам за адресою https://kino.cool/podborki/tancy/.

Найпопулярніші фільми про хореографію

Як і в будь-якому іншому жанрі, в цьому є свій золотий фонд. Сюди відносяться ті сюжети, які стали класичними і знайомі майже кожному глядачеві. До переліку найбільш відомих кінокартин про танцюристів, на думку глядачів, входять наступні:

  • "Брудні танці".
  • "Чорний лебідь".
  • "Тримай ритм".
  • "Чикаго".
  • "Крок вперед".

Серед перерахованих фільмів зустрічаються найрізноманітніші жанри. Є тут і психологічні трилери (наприклад, "Чорний лебідь", в якому йдеться про нелегке життя балетних танцюристів), і мюзикли ( "Чикаго"), і яскраві молодіжні історії ( "Крок вперед"). Особливу категорію становить індійське кіно, в якому танцюють всі і завжди! Заводні східні ритми жодному глядачеві не дозволять всидіти на місці.

Особливості фільмів про танці

Звичайно ж, головною рисою таких історій є їх музикальність, адже хореографія практично невіддільна від мелодії. Багато саундтреків настільки гарні, що залишаються у пам'яті глядачів на довгі роки (наприклад, "The time of my life" з улюблених багатьма "Брудних танців") і навіть змушують деяких йти займатися танцями самостійно.

Ще однією рисою кінофільмів цієї категорії можна назвати романтичний сюжет. Особливо це стосується сюжетів, які розповідають про парних танцюристів. Що може зацікавити людей (особливо, представниць слабкої статі) більше, ніж історія кохання між двома людьми, одержимими мистецтвом і ритмом.

Зазвичай сценарії фільмів такого плану бувають досить легкими для сприйняття. Тут не знайдеш закрученої інтриги або персонажів з "подвійним дном", адже головна мета кінокартин про танці - дозволити людям насолодитися майстерністю професійних хореографів або знаменитих акторів, які спеціально для цієї ролі вивчили всі необхідні рухи.

Де подивитись

Сучасні пристрої пропонують безліч варіантів перегляду кіно. Однак найбільш зручним варіантом є пошук потрібного сюжету в Інтернеті. Це дозволить вам швидкої знайти потрібний варіант, яким би рідкісним він не був. У колекції кіно Креховецького представлено безліч музичних історій різної тематики, серед яких точно знайдеться та, яка вам сподобається. Всі кінострічки мають високу якість і доступні повністю безкоштовно.