Український гурт Фраnko' заспівав про "природну терапію"

Український рок гурт Франко

Гурт Фраnko' презентує лірік відео на свою нову пісню «Терапія». У композиції розкривається тема любові до природи та планети в цілому. «Терапія» про те, що Земля, створена не людьми, лікує людей від усього.

Природа Землі мовчить, і тому,  коли ми опиняємось з нею наодинці, ми змушені  чути себе, свій внутрішній голос, який насправді знає, що нам потрібно.

Пісня Терапія рок гурту Франко

«В дитинстві я мріяла бути ластівкою. Я дивилася в небо, на те, як ці птахи ширяють високо в повітрі, і мріяла бути одною з них… Щоб літати, щоб задихатись від свіжості, щоб відчувати свободу, щоб серце завмирало від висоти і від захвату…» - розповідає фронтвумен гурту Катерина Стаценко

Пісня «Терапія» містить в собі більше синтетичних звуків, ніж зазвичай, проте це не був експеримент. Хоч звучання і оновлене, Фраnko’ не втаратили своеї автентичності.

гурт Франко

Гурт Фranko' був створений Катериною Стаценко 2015-го року, в місті Запоріжжя. Музиканти називають свій стиль романтичним роком. Особливістю групи є досить мелодійне звучання, яке зосереджено на ніжному, жіночому експресивному виконанні.