Паперові пакети: тренди в оформленні у 2022 році

Паперові пакети – товар, який користується великим попитом на сучасному ринку. І це недивно з огляду на те, якою широкою є сфера застування таких пакетів. Пропонуємо вашій увазі розглянути ключові тренди, які пов’язані з дизайном цих пакетів. Варто відзначити, що подібні тренди регулярно вдосконалюються та трансформуються. Вони передають у собі запити споживачів та відповідають на їх потреби.

Паперові пакети

Відмова від пластику та запит на паперові пакети

Тренд, пов'язаний з охороною довкілля та свідомим споживанням, достатньо міцно вкоренився у суспільній свідомості. Відтак, пластикові пакети потрохи починають відходити з ужитку в тих сферах, де без них можна обійтися.

Люди все частіше надають перевагу екологічним торбинкам у супермаркетах та паперовим пакетам у бутиках. Навіть більше, подарунок у пластиковому пакеті виглядатиме недоречно та несолідно. Тож паперові варіанти пакетів стають тим сучасним трендом, який продовжує набирати ще більших обертів з кожним роком. Саме тому у них мають потребу різні напрямки бізнесу. Отож, варто більш детально ознайомитися з тим, які пакети зараз є затребуваними. Серед них:

  • Варіанти з дизайном в абстрактних мотивах. Перевага абстракції – в її універсальності. В такому пакеті однаково доречно виглядатиме подарунок у вигляді солідного записника в шкіряній палітурці, сукні чи книги. Пакет, дизайн якого створено в абстрактних мотивах, має достатньо багато переваг. По-перше, він виглядає стильно. По-друге, пасує до різного товару. По-третє, подарунки у таких пакетах однаково доречно підійдуть адресатам різного віку, статі та інтересів. Часто це стає вибором, зробленим нашвидкуруч, який усе одно виявляється вдалим.
  • Пакети, на яких зображені міста. Переважна більшість людей любить подорожувати. Тому такі пакети нагадують про приємні спогади або, навпаки, незвідані горизонти. Вони викликають позитивні асоціації та виглядають доречно.
  • Анімалістичні й флористичні мотиви. Квітучі гілки або просто квіти – те, що прикрасить стильний паперовий пакет. Це саме стосується тварин, які у більшості людей викликають гарні емоції та бажання посміхнутися.

Також доволі популярними є різні бумажні пакети, в дизайні яких поєднані зображення, шрифти та цитати. Це хороший вибір, оскільки такі пакети виглядають стильно, цікаво та трендово.

Тенденція на мінімалізм

Поряд з варіантами дизайну пакетів, прикрашених різними актуальними принтами, набирає обертів інший тренд оформлення. А саме – однотонність. Можливо, раніше монохромний пакет сприймався би, як надто простий. Але зараз усе суттєво змінилося. І такі пакети виглядають дуже актуально.

Варто відзначити, що мінімалістські тенденції – це аж зовсім не спроба відмовитися від складного та вишуканого, замінивши його простим. Навпаки, часто саме однотонний пакет допомагає зробити акцент на тому подарунку чи речі, що знаходиться всередині нього.

Уявімо собі ситуацію, що йде мова про річ, виконану в якомусь з напрямків ручної роботи. Приміром, це може бути в’язаний шарф, дерев’яна статуетка, свічка авторського дизайну. У такому випадку вміст пакету є настільки важливим та красномовним, що від нього ніщо не повинно відволікати. Завдання самого пакету – лише візуально підсилити основну кольорову гаму тої речі, яка знаходиться всередині.

Отож, підбиваючи підсумок, варто відзначити: на сьогодні є дуже багато різних, але однаково популярних тенденцій, які використовуються в оформленні паперових пакетів. Тож клієнти цього сегменту можуть обирати ті варіанти, які їм більш до душі або краще підійдуть для їхнього бізнесу. А замовити такі пакети можна у типографії «Гіфт-К».