Традиція пакувати та дарувати подарунки на Новий рік

Новий рік завжди залишається святом номер один практично для кожного жителя нашої країни. Чудовий зимовий вечір, коли так хочеться чаклунства. І неважливо, скільки тобі років – 5 чи 55. У цей день усі хочуть сюрпризів, уваги, ялинки посеред кімнати, вогників, а під ялинкою побачити заповітний мішечок чи коробку з подарунком. Ми любимо новорічну магію, але ви знаєте, звідки з'явилася чудова традиція зустрічати Новий рік? Знаєте чи ні, але далі читати буде дуже цікаво!

Подарунки до Нового року

Коли з'явилася традиція залишати подарунки під ялинкою?

На жаль, це достеменно невідомо навіть історикам. Але одна з головних версій говорить про те, що такий чудовий звичай прийшов у світ зі стародавнього Єгипту. Саме в цій країні існувала традиція подарувати щось в один із зимових днів сонцестояння. Загалом свято припадало на грудень, у день збирання врожаю – Сатурналій. Цього дня багатії роздавали подарунки бідним. А ті, своєю чергою, приносили в дар сувеніри, зроблені власноруч. А традиція класти подарунки під ялинку прийшла імовірно зі стародавнього Вавилону. Місцеві городяни приносили підношення під найбільше дерево, віддаючи данину богові Таммуз. А сучасні люди дарують подарунки на Новий рік дорогим людям, щоб підняти настрій, продемонструвати високі почуття та повагу.

Яке значення пакування для новорічних подарунків

Головне – увага, але, погодьтеся, так приємно, коли вона приправлена щіпкою краси та крапелькою очікування сюрпризу. Оформлення презенту в пакувальний папір та коробочку – не проста формальність. Так ми робимо процес дарування більш хвилюючим та захопленим. Дрібниця, а приємно розгортати яскраво барвистий святковий папір або відкривати заповітний короб із подарунком, гадаючи, що всередині нього.

Чим відрізняються пакування

Чим відрізняється пакування для новорічного подарунка від звичайного? Звісно, форматом оформлення. На ньому зображені яскраві ялинкові іграшки, сніжинки та казкові зимові герої: Санта Клаус, сніговики, зайченята та багато інших чудових персонажів, що задають тематику свята. Коробки, подарункові пакети в магазині Belany представлені в широкому асортименті. 

Вони мають такі відмінності:

  • форма: бувають квадратні, прямокутні, купольні, трансформери, у вигляді куба та скриньки;
  • матеріал виготовлення: папір (крафт, картон тощо), метал, картон з оксамитом;
  • нанесений малюнок на поверхню виробу: різноманітні тематичні новорічно-різдвяні картинки.

Створити святкову атмосферу та гарно піднести подарунок на Новий рік можна за допомогою естетичних та тематичних боксів. Одна, дві або набір коробок допоможуть створити дійсно ефектну подачу, а також дозволять презентувати кілька подарунків – для однієї людини чи всієї родини.

Подарунки до Нового року

Як гарно запакувати подарунок на Новий рік

Пакувати подарунок легко, головне – це придбати все необхідне для оформлення. Традиційні новорічні кольори – червоний, білий, зелений. Можна використовувати як монохром, так і їх поєднання. Чудово виглядають під ялинкою подарунки, загорнуті в різнокольорову фольгу, папір у клітинку, з принтами у вигляді куль, зірок, сніжинок, новорічних іграшок. Таке забарвлення підійде чоловікам і жінкам, молодим і літнім. Доповнюють пакування живі ялинові гілочки, шишки, мотузки, стрічки, банти, що гармонують за кольором. Оригінально виглядають коробки, оздоблені аплікацією на новорічну тематику. Для дитини можна загорнути сюрприз у вигляді великої цукерки, надавши предмету циліндричну форму та зав'язавши кінці подарункової обгортки.