Подарунковий сертифікат — ідеальний презент на будь-яку подію

Подарунковий сертифікат

Наближається День народження, професійне свято, інша не менш важлива подія в житті близької людини. Не знаєте, що подарувати? Купуйте оригінальний подарунковий сертифікат — оптимальний варіант, який дасть змогу людині самостійно вибрати подарунок для себе.

Що являє собою подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат пропонує людині купити товари або отримати послуги на певну суму (номінал). Йдеться не лише про базові речі (їжу, одяг, косметику, побутову техніку), але й про ювелірні прикраси, політ на повітряній кулі, майстер-клас або практичний курс.

Переваги подарункових сертифікатів

Здогадатися, що саме мріє отримати в подарунок людина, якщо вона про це відкрито не говорить, складно. Подарунковий сертифікат дає змогу зробити імениннику корисний презент. Серед інших переваг:

  1. Красиве оформлення. Подарункова картка зазвичай має яскравий і продуманий дизайн, який гарно вписується в концепцію гучного святкування.
  2. Номінал. Вписатися в запланований бюджет, якщо купуєш певну річ, буває складно. Сертифікат має чіткий номінал.
  3. Економія часу. Інколи шукати парфуми або книгу в подарунок доводиться по всьому місту. З подарунковою карткою людина може зробити це в зручний для себе час.
  4. Кілька варіантів презентів. Фактично, людина отримує широкий вибір — весь асортимент магазину. 

Подарункові сертифікати використовуються як інструмент мотивації. Особливо, в передових IT-компаніях. Так керівництво демонструє свою лояльність і цінність кожного окремого працівника.

Як використати сертифікат

Усе залежить від конкретного магазину. Зазвичай подарункову картку дозволено використовувати в інтернет-магазинах або у фізичних крамницях по всьому місту. Інколи їх приймають лише в певних місцях. Цей момент варто уточнити задля зручності іменинника.

Сертифікат може мати строк придатності. Зазвичай — це 6 або 12 місяців. Якщо він пропонує сезонну подію (наприклад, катання на лижах), його тривалість може зменшуватися. Більшість подарункових карт не обмежені в термінах використання.

Як вибрати й придбати подарунковий сертифікат

Купити подарункову картку можна в будь-якій крамниці або на сайті потрібного інтернет-магазину. Якщо хочеться порівняти кілька варіантів, зазирніть на Giftmall. Зважайте на кілька ключових факторів:

  1. Подарункова картка повинна відповідати смакам і потребам іменинника. Якщо знаєте людину зовсім мало, віддайте перевагу загальному: ювелірним прикрасам або косметиці — для жінок, барбершопу або магазину годинників — для чоловіків.
  2. Врахуйте правила магазину. Якщо іменинник отримує продукт, а не послугу, то вписатися в конкретну суму важко. Важливо, аби залишок сертифіката дозволяли використати наступного разу.

Практичність — компаньйон вдалого подарунка. Пам’ятайте про це при виборі подарункових сертифікатів.