Яскраві декоративні дерева і рослини для ставка від компанії Украфлора

Щоб отримувати задоволення від перебування на ділянці цілий рік, необхідно врахувати базові принципи створення красивих садів. До того ж, ці правила застосовуються не тільки до прибудинкової території, а й до квітника на балконі, до зимового саду і навіть до кімнатної оранжереї.

Найголовніше в саду - це зонування. Розділіть за допомогою клумби з високими квітами або чагарників сад і город. Якими б не були красивими овочі, рівні грядки створюються не для естетики, а для врожаю. Продумуючи посадку рослин, враховуйте вид з різних сторін саду. Як мінімум бажано визначити кілька видових точок з місцями відпочинку. Крім того, треба ретельно продумати набір квітів для посадки. Адже низькорослих рослин в красивому саду має бути багато, але виглядати цей набір має гармонійно. Звичайно, улюблене правило ландшафтних дизайнерів, використання контрасту. Рослини з яскравим листям або квітами завжди вигідно виглядають на тлі зелених чагарників і трав. Також необхідно враховувати рельєф, декоративні елементи саду і сторони світу під час висаджування дерев і чагарників, щоб підкреслити вдалі моменти планування саду і приховати недоліки.

Декоративні дерева для ставка та сада

Планування саду

Плануючи сад, варто ретельно продумати посадку дерев. Якщо ви хочете використовувати територію не тільки для естетичного задоволення, але й для збору врожаю, необхідно підібрати різні види плодових дерев. Квітучі та декоративно-листяні дерева підійдуть в тому випадку, якщо для вас важливо насолоджуватися красою саду. Особливо добре деякі види дерев плакучих форм виглядають як обрамлення присадибних штучних водойм. Безпосередньо до водойм, зазвичай, підселюють водні рослини, які підтримують природну екосистему водойми, очищають і насичують воду киснем. Водорості, латаття, кубушки, стрілолист та рогульник - далеко не повний перелік варіантів для посадки. Просто купити рослини для ставка (купить растения для пруда) недостатньо. Навіть водні рослини мають потребу в гарному догляді.

Професійні флористи і ландшафтні дизайнери компанії Украфлора підкажуть правила догляду за обраними рослинами, допоможуть озеленити житлові та офісні приміщення, присадибні ділянки і території навколо муніципальних будівель. Найширший асортимент рослин, напрацьований з 1993 року, дозволить підібрати кращі екземпляри під поставлені завдання. Постійні клієнти компанії - це і роздрібні покупці рослин для будинку, і дизайнерські бюро, і торговельні мережі.

В інтернет-магазині компанії Украфлора ви можете купити декоративні дерева (купить декоративные деревья) і рослини для ставка. Доставка рослин в надійній упаковці здійснюється по Києву і Україні.