Поліантові троянди - як правильно доглядати за ними

Поліантові троянди або багатоквіткові троянди славляться своєю красою. Це нове покоління троянд, отримане відносно недавно. Ці квіти ростуть не більше сорока сантиметрів, вони вважаються низькорослими, є й грунтопокривні види.

Кущі густі та гіллясті. Самі бутони маленькі, але відрізняються сильним ароматом. Забарвлення квітів різноманітне. Для того щоб поліантові троянди цвіли пишно, за ними потрібен якісний догляд.

Посадка і догляд за поліантовими трояндами

Поліантові троянди некапризні. Їм навіть можна створити невеликі опори, надати форму, тоді вони будуть виглядати цікавішими. Цим квітам не кожна опора подобається. Незважаючи на величезний вибір опор, як дерев'яних, так і металевих, часто виявляється, що вони годяться лише для звичайних троянд. Незвичайним трояндам, квітучим на дворічних і більш старих пагонах, потрібні більш стійкі, більш міцні опори.

Поліантові троянди

 

Саджанці цих багатоквіткових троянд варто встановлювати після того, як зроблена форма. Пересадка квітів має супроводжуватися після повної підготовки грядки. Ми висаджуємо троянди, щоб не пошкодити кущі.

Троянди, які ростуть біля стін, виглядають дуже романтично, старі пагони розгалужуються з новими, створюють пишну композицію. Однак вони мають бути трохи в стороні від стіни, щоб забезпечити правильну циркуляцію повітря, що знижує ймовірність грибкових захворювань, в тому числі борошнистою росою.

Ці квіти чарівно виглядають, обступаючи дерева, які ростуть в саду. Найкраще для цієї мети підходять старі фруктові дерева, такі як яблуні, сливи та груші, які не мають занадто густої крони.

Троянди висаджуються приблизно в 60 см від стовбура дерева. Кращими сортами для таких посадок є: Альберіх, Троянда Тріумф, Поліанта.

З ким краще сусідить поліантова троянда

З ким краще сусідить поліантова трояндаЦі прекрасні квіти, зазвичай, оголюють нижню частину через кілька років. Більш сильне обрізання пагонів і спроба вести їх якомога більше горизонтально можуть в деякій мірі допомогти в цій ситуації.

Поширення пагонів по горизонталі також є кращим способом викликати рясне цвітіння. Однак, коли потрібно прикрити "ніжки", добре посадити багаторічні або однорічні квіти, пам'ятаючи про відповідну відстань, особливо у випадку з лавандою, щоб не пошкодити коріння троянд.

Гарне рішення - використовувати низькі декоративні трави, герані (Geranium), дзвіночки (Campanula), вероніку (Veronica), дельфініуми (Delphinium), флокси (Phlox), котовник (Nepeta) або клематиси (Clematis). З однорічних квітів рекомендується ніжну клеому. Троянди отримають правильну оправу і компанію, яка підкреслить їх красу.