Лайфхак як завжди вибирати смачні суші у Вишневому

Суші люблять всі! І це не перебільшення. Якщо комусь не сподобалася ця страва Країни Вранішнього Сонця - він просто не пробував дійсно смачні роли. Такі, як пропонують у ресторанах мережі Суші Майстер. А цій компанії є чим здивувати своїх гостей! Ознайомитися з асортиментом ви можете на офіційному сайті https://vishneve.sushi-master.ua/ua/.

Стати шанувальником суші легко, якщо ви спробували те, що приготовлено справжніми професіоналами, але відразу знайти таке меню вдається рідко. А тому потрібно знати, як завжди вибирати смачні суші і роли у Вишневому.

Як завжди вибирати смачні суші у Вишневому

Ознайомтеся з меню

Перше, на що відразу падає погляд під час відвідування ресторану або кафе - меню і вибір страв. Він повинен бути досить великим, щоб догодити більшості гостей. Саме таке меню ви знайдете в Суші Майстрі - тут величезна кількість видів ролів, суші та інших японських страв. Адже в Японії не харчуються тільки грудками рису з морепродуктами, а й вживають в їжу супи, гарячі страви, салати та десерти.

Асортимент оцінити вдається майже завжди візуально. Ви прекрасно бачите, які саме суші подають іншим відвідувачам. Зверніть увагу на тарілку і роли. Подача має бути оригінальною і цікавою. Соуси, до речі, подають не до всіх ролів, це слід пам'ятати! А ще риба і рис не мають бути обвітреними, адже це відразу свідчить про низьку якість страви і те, що свого часу вона довгий час очікувало в холодильнику.

Отже, оцінивши візуально суші, можна спробувати їх на смак. Не замовляйте відразу великі порції, адже те, за що ви заплатили гроші, може і не сподобатися. Кращий варіант - намагатися потрапити до ресторану, де іноді проводять дегустацію. Наприклад, якщо ви реєструєтесь на сайті Суші Майстер, вам в подарунок дають чудовий рол.

А взагалі смак страв залежить від багатьох факторів, головними з яких є:

  • професіоналізм кухарів;
  • наявність сучасного обладнання;
  • свіжість та якість продуктів;
  • підібрані рецепти.

Всі чотири позиції на високому рівні в ресторанах Суші Майстер. Тут завжди подають великі свіжі порції суші за низькими цінами. А ще компанія регулярно проводить акції та пропонує своїм клієнтам знижки на різні набори.

Як ще можна оцінити заклад

Крім смаку і кількості позицій в меню про високу якість сервісу і ставлення до гостей свідчать й інші характеристики самого закладу:

  • швидкість і вартість доставки. Чим швидше доставляють замовлення і чим менше воно стоїть, тим більше плюсів у ресторану;
  • наявність безкоштовної доставки - цей критерій свідчить про те, що компанія не має потреби в додаткових коштах, бо у неї повно постійних клієнтів;
  • ціна - остерігайтеся занадто низьких або високих цінників. Перші свідчать про те, що використовуються неякісні, а можливо й несвіжі, продукти, якими легко зіпсувати собі здоров'я, а дорожнеча характерна для закладів з малою кількістю клієнтів. Високими цінами вони намагаються "відбити" вкладення;
  • час роботи закладу. Якщо ресторан "на плаву" протягом декількох років, значить, його люблять відвідувачі. Отже, тут подають якісні і смачні страви. Але цей критерій не настільки значущий, бо і в новому кафе можуть подавати свіжі та смачні суші.

І все ж найкращий спосіб завжди обирати смачні суші - довіряти одному або декільком перевіреним вами та іншими клієнтами закладам. Читайте відгуки і аналізуйте інформацію!