Суші-бокси: особливості вибору і дизайну

Японська їжа користується значною популярністю серед українців. Її полюбляють вживати не тільки молодь, але й літні люди. Виготовлення та продаж суші на виніс – непогана бізнес-ідея. І, щоб власникові свого бару чи ресторану було легше прорекламувати та доставити свою продукцію, йому не обійтись без якісних, а краще брендованих, суші-боксів.

Вибір суші боксів

Як вибрати матеріал для суші-боксів?

Правильно приготовані суші надзвичайно смачні. Проте, щоб вони не втратили своєї якості і потрапили на стіл свіжими, необхідно правильно вибрати упаковку для транспортування цієї японської страви. Суши-бокс може бути виготовлений з:

  • пластику – цей матеріал втрачає популярність серед продавців. Він скрипить і дешева упаковка не має тієї міцності, яка необхідна для транспортування суші. Найбільший недолік звичайної пластикової упаковки – шкода для навколишнього середовища. Навіть незважаючи на можливість повторної переробки, залишені на природі пластикові контейнери продовжують псувати грунт та водойми;
  • полістирол – легкий матеріал, в структурі якого є повітряні бульбашки. Саме вони роблять упаковку більш еластичною і придатною для транспортування їжі. Бокси з полістиролу достатньо герметичні, однак вони, як і пластикові контейнери, не розкладаються в навколишньому середовищі;
  • картон – найбільш популярний матеріал серед служб доставки Києва та інших міст України. Суші-бокс з картону захищає їжу від сторонніх запахів. Спеціальний картон для виготовлення суші-боксів не пропускає жир і не скрипить під час транспортування їжі. Окрім того, картон – екологічно чистий матеріал.

Використання картонного суші-боксу дозволяє зберігати форму будь-якої страви протягом кількох діб. Зайва волога абсорбується картоном, а завдяки ламінації зовнішнього шару картону, роли не будуть пересушені.

Розробка дизайну для суші-боксу

Дуже важливо, щоб оформлення упаковки було оригінальним. Досягти цього дозволяє спеціальна обробка суші-боксів одразу ж після їх виготовлення. Для досягнення найкращого ефекту використовується декілька способів:

  • ламінування – дозволяє вкривати суші-бокси різноманітними плівками. Вони не тільки захищають картон, а й надають йому ефекту текстури чи матовості;
  • УФ-лакування – робить зображення більш цікавим. Лакування буває суцільним і вибірковим;
  • тиснення фольгою – під час обробки на упаковку наноситься відтиск. В результаті фольга плавиться і залишає на суші-боксі цікаві зображення.

Кожен з цих способів допоможе зробити упаковку впізнаваною для покупців і підкреслити творчий підхід власника бізнесу.

Суші бокси від компанії УкраСіч

Суші-бокси в типографії «УкрСІЧ»

Продавцям-початківцям досить важко конкурувати з досвідченими підприємцями. Особливо це стосується створення і розвитку власного бренду. Експерти компанії «УкрСІЧ» завжди готові допомогти в розробці унікального дизайну, який буде найбільш привабливим для любителів суші.

Типографія надає всі послуги з виробництва та обробки упаковки. В наявності компанії є свій парк професійного обладнання, здатного гарантувати максимальну якість друку.