Огляд популярних мереж суші ресторанів Вінниці

У місті Вінниця японська та паназіатська кухня користується великим попитом. Раніше вона вважалася чимось незвичним, проте зараз можна замовити смачні роли у будь-якій частині міста. Гарантовано справжній японський смак та високу якість. Якщо ви досі не знаєте, де саме можна замовити страви, то зверніть увагу Суші Мастер Вінниця пропонує доставку містом за лічені хвилини. У цьому огляді ви знайдете найкращі варіанти на будь-який бюджет та смак.

Суші ресторани Вінниці

«Суші Мастер»

Одним з найпопулярніших закладів Вінниці вважається онлайн-ресторан під назвою «Суші Мастер». Це велика мережа, яка є і в інших регіонах України. За час свого існування вона встигла набути великої популярності, завдяки чому зараз користується значним попитом. У цьому онлайн-ресторані можна замовити не тільки японську, а ще й паназіатську кухню. Слід зазначити, що заклад працює лише в режимі онлайн, тому залів для гостей не існує.

Переваги «Суші Мастер»:

  • смачне меню;
  • регулярне оновлення;
  • висока якість;
  • професійне обслуговування.

На офіційному сайті ви у будь-який зручний час можете дізнатися всі деталі щодо того, скільки коштуватиме обрана вами страва, її розмір, зовнішній вигляд. Під час замовлення можна навіть вказати, коли саме ви зможете забрати страву чи кур’єр повинен її привезти.

«Кінтаро»

Якщо ви бажаєте скуштувати незвичну японську страву, то «Кінтаро» - це саме для вас. У цьому закладі можна знайти лише авторські позиції, які не тільки відрізняються від традиційних суші за смаком, а ще й за зовнішнім виглядом. Страви навіть доставляють додому в незвичній варіації, що дуже дивує клієнтів. Слід зазначити, що кур’єр витрачає приблизно півтори години на те, щоб доставити готову їжу. Привозять все у маркованих коробках, які переробляються та не зашкоджують природі.

Tokio

Це ще один доволі відомий ресторан, де можна замовити дуже смачні роли. У меню запропоновані лише традиційні позиції, проте, якщо раніше ви ніколи не куштували роли чи просто бажаєте перекусити та не переплачувати за це, то можна зробити замовлення в ресторані. Є невеликий зал для гостей, самовивіз та доставка містом. Слід зазначити, що за кур’єрські послуги потрібно буде додатково заплатити 40 гривень. Це фіксований символічний тариф. Заклад пропонує швидке та приємне обслуговування. Ви можете зробити замовлення за телефоном чи в самому залі.

«Еліт Суші»

Якщо ви бажаєте скуштувати елітні роли, то цей заклад вам точно підходить. Одна порція тут коштує від 400 гривень та вище. Ціна сетів може складати мінімум 2500. Всі деталі ви завжди можете дізнатися у консультанта ресторану або на офіційній сторінці. У відгуках багато пишуть про те, що краще робити замовлення саме в закладі, щоб насолодитися приємним зовнішнім виглядом. Доставка звичайна, за фіксованим тарифом у розмірі 100 гривень. Їжу привозять у спеціальних коробках та сумках-холодильниках. Немає ніякої оригінальної подачі, яку відмічають саме в закладі. Тому краще їсти в ресторані.