Вибір посуду та приладдя для кухні від бренду VINZER

Вибір посуду та приладдя для кухні від бренду VINZER

Посуд та кухонне приладдя – невід'ємна частина побуту, до вибору якої господині ставляться з великою увагою. В цьому питанні мало мати лише вподобання щодо форми чи кольору. Варто оцінювати надійність виробника та якість матеріалів. Пропонуємо розглянути чотири категорії товарів, які користуються найбільшим попитом. Ці предмети є основними в щоденному побуті на кухні. Мова йде про набори різноманітних каструль, комплекти ножів, дошки для нарізання продуктів та пательні.

Як вибрати набори каструль та пательню

Для гарантії правильного вибору якісної продукції від виробника магазини посуду Vinzer стануть найкращим вибором як для молодих, так і досвідчених господинь. Набори каструль відрізняються між собою комплектністю предметів різного об'єму. Проаналізуйте, які страви ви зазвичай готуєте: борщі та супи, каші. В залежності від цього критерію можна зорієнтуватись у потребі різновида каструль:

  • глибока чи середня для перших страв;Як вибрати набори каструль та пательню
  • сотейник;
  • для тушіння;
  • тажин.

Найбільшим попитом зараз користуються каструлі із нержавіючої сталі, кераміки або з антипригарним покриттям. Всі вони мають свої переваги та недоліки, але переважно купляють набори саме з нержавійки. За рахунок товстого багатошарового дна такі каструлі відрізняються високою теплоємністю. Під час готування можна легко підтримувати потрібну температуру. Аналогічно все це стосується і пательні, яка зазвичай входить до набору. Зверніть увагу, що сталь має бути 18/10. Керамічний посуд не рекомендують використовувати для куховарства на газових плитах, але для духовки чи мікрохвильової печі він буде дуже зручним.

Гострий ніж та дошка – помічники для господині

Ножі VINZERНайперше, на що треба звернути увагу – це матеріал леза ножа. Це може бути кераміка, сталь, чавунний сплав і ін. Головне, щоб ножі були гарантовано гострі. Сталь є найбільш розповсюдженим матеріалом, тому прогадати з придбанням досить складно. Дошки VINZERЩе один критерій – виробник та його позиції на ринку. Відомі торгові марки працюють на совість, тому якісні ножі для кухні у наборі будуть відповідати нормам та потребам користувачів. Це перевірено протягом багатьох років. Керамічний ніж дуже гострий, а ще він невимовно гарний. Але його не можна випадково упускати на підлогу чи в мийку. Він може зламатись.

А обробних дошок ніколи не буває багато. Сміливо купуйте відразу декілька штук. Пластикові дошки зручні та безпечні в користуванні. Обирайте різних форм та кольорів для настрою. Не забувайте, що дошки мають бути окремо виділені для обробки м'яса, риби, овочів та готових продуктів. Це головне правило санітарної безпеки на кухні, хоча файні господині про це, звичайно, знають.