Україні далеко до Америки,
або про недосяжні для нас бургери зі штучним м'ясом

Штучне вегетаріанське м'ясо

У світі не перестають яро обговорювати дві теми: здорове харчування та фаст-фуд. Лікарі настійливо рекомендують мінімізувати або зовсім відмовитися від страв, які подають в мережах швидкого харчування, побільше їсти овочів та фруктів. Прислухатися до думки лікарів чи ні - особиста справа кожного.

Кухарям деяких закладів вдається зробити улюблені всіма «шкідливості» корисними. Наприклад, бургери на замовлення з натурального м'яса, ароматної булочки і свіжих овочів чудово готують в мережі «Ікура». Жоден інгредієнт цієї ситної страви не заподіє шкоди здоров'ю. Соковитий смачний бургер з натуральних продуктів вгамує голод, заповнить нестачу багатьох мікро- та макроелементів. Однак жоден з нас на сьогоднішній день, будучи в Україні, не зможе покуштувати унікальні аналоги Beyond Meat з котлетою зі штучного м'яса. До речі, їх вважають корисними і смачними. Детально про дивину читайте далі.

Що входить до складу котлети зі штучного м'яса

Почнемо з того, що компанія Beyond Meat спеціалізується на виготовленні та реалізації унікальних бургерів. Її фахівці не побоялися назвати м'ясо, з якого зроблена котлета, штучним. Що ж входить до її складу:

  • Білок гороху.
  • Сік буряка.
  • Кокосова олія.
  • Дріжджовий екстракт та ін.

Візуально і на смак продукт з перерахованих інгредієнтів дуже схожий на звичайну котлету. Його можуть спокійно їсти вегетаріанці. Компанія переконує споживача в тому, що їх продукт безпечний і корисний.

Про діяльність неповторної мережі Beyond Meat

Компанія з виробництва «вегетаріанських» бургерів активно розвивається і розширюється. Серед її інвесторів є сам Білл Гейтс. У планах максимально розширити мережу в Північній Америці - відкрити більш 10 000 кафе та ресторанів. Чи подобається клієнтам їх унікальна пропозиція? Так, американці полюбили м'ясо нетваринного походження. Нікого не бентежить, що його вирощують в лабораторних умовах. Деякі споживачі не бачать абсолютно ніякої різниці між м'ясом нетваринного походження, яловичиною і куркою. Відзначають відмінний натуральний смак.

Генеральний директор і засновник Beyond Meat задоволений результатами виконаної роботи. Він зазначає, що продукт вдалося зробити загальнодоступним для людей різного соціального стану і достатку. Статистичне агентство «Мінтел» підтверджує правдивість його слів. Були проведені відповідні дослідження. За підсумками оцінки стало відомо, що альтернативу натуральному м'ясу визнають 53% канадців, а 18% з них вживають її близько 2 разів на тиждень.

Штучне м'ясо Beyond Meat

Фахівці сфери ресторанного бізнесу та фастфуду не зовсім райдужно сприйняли «гастрономічне нововведення». Сталося це тому, що потрібно багато чого змінювати у внутрішніх системах закладів. Нововведення - це завжди нелегко. Легше працювати по-старому, не звертаючи уваги на питання здоров'я та екології. Однак в будь-якому випадку доведеться прийняти зміни, бо потреби цільової аудиторії будуть зовсім іншими. Деякі власники громадських закладів не вірять, що в найближчому майбутньому більшість американців відмовиться від справжнього м'яса. Аргументують наступним: до стейків, котлет та іншого у людей завжди було особливе ставлення.

Чи не дарма Beyond Meat плекає «наполеонівські плани»? Покаже час, але поки удача посміхається. На сьогоднішній день попит на продукцію чималенький, і компанія всіма силами намагається його задовольнити. Фахівці задоволені кількістю замовлень. Незалежні експерти прогнозують їм великий успіх серед канадців. Хто знає, може, в найближчому майбутньому штучне м'ясо, отримане в лабораторних умовах, буде доступно і в Україні. А поки ми насолоджуємося стравами з яловичини, свинини і птиці ...

Ціна бургера з корисною, але штучної котлетою

Beyond Meat Burger в Канаді коштує 6.99 доларів. Саме така ціна встановлена ​​на нетривіальне блюдо здорового харчування, і більшість покупців вона влаштовує. Також є можливість замінити в бургері звичайну котлету вегетаріанською. За це досить доплатити $ 1,49.