Як обрати свій фітнес клуб

Як обрати свій фітнес клуб

Немає нічого важливішого і приємнішого, ніж прожити життя в здоровому і красивому тілі.

Але в сучасному світі так складно виділити час для того, щоб розправити плечі після трудового дня, розім'яти втомлені м'язи, вирівняти затиснуту спину. А так хочеться.

З клубом https://hiitworks.com/ у вас з'явиться така можливість.

Ми створювали нашу мережу фітнес-клубів, з думкою про зайнятих людей. Які цінують свій час і максимально раціонально його використовують.

Тому наші тренування продумані так, щоб ви прийшли, і:

  • не думаючи про хід тренування,
  • не переживаючи про техніку виконання вправ,
  • не збираючи останні сили на підхід,
  • не стоячи в черзі до тренажера, просто, запально, в міру своєї підготовки потренувалися.

Щоб ви повернулися з порцією заряду позитиву, легкості в тілі до виконання завдань та ставили собі нові цілі, здійснювали давні мрії, а все тому, що hiitworks подарував вам друге дихання.

Як проходять тренування?

Серед розмаїття напрямів, а це: кардіо, силові, інтервальні, високоінтенсивні, жироспалюючі, функціональні тренування, TRX, ви обираєте ті, які вам до душі.

Озвучуєте мету тренеру: схуднення, набір ваги, приведення тіла в тонус, набуття рельєфності м'язів, відновлення після травми, підтримання ваги. Тренер підбирає вам комплексну, індивідуальну програму, націлену на удосконалення вашої форми по всіх фронтах - тренінг, харчування, відпочинок та відновлення.

Проводиться детальна діагностика спортивного потенціалу для визначення діапазону навантажень. Наша мета- розвивати ваше тіло, а не знищувати його надмірними навантаженнями. При цьому серйозно його тренувати, розвивати, не топтатися на одному рівні. Ми бережемо ваші суглоби, м'язи, тому тренер уважно контролює техніку виконання вправ.

Приступаєте до тренувань в індивідуальному чи груповому форматі. Групи по 10-12 чоловік. При такій кількості тренер встигає приділити увагу кожному, і відповісти на питання, що цікавлять.

Враження про тренування, ваші відчуття є важливим показником для нас. Ми переконані, що досягати цілей можна лише там, де присутнє задоволення від процесу. Якщо ви задоволені, ви не втратите ентузіазм, не закинете тренування. А ми докладемо максимум зусиль, щоб ваші заняття проходили енергійно, цікаво і різноманітно.

Від вас тільки бажання і 45 хвилин на день. Саме стільки тривають наші тренування.

З hiitworks ви встигнете потренуватися і завершити інші заплановані справи.