Бойлери Electrolux в інтернет-магазині Allo

Бойлери Electrolux в інтернет-магазині Allo

Відсутність гарячої води у квартирах – одна з поширених проблем багатьох великих міст. Щоб успішно її вирішити, люди купують спеціальні агрегати, серед яких підвищений попит спостерігається на бойлери. Їх виробництвом займаються багато компаній. Бренд Electrolux – заслужений лідер. Вибрати і придбати якісну продукцію цієї торгової марки можна на сторінці https://allo.ua/ru/products/vodonagrevateli/proizvoditel-electrolux/. В інтернет-магазині allo.ua бойлери, а також інша побутова техніка представлені в широкому асортименті. Придбати відповідну модель мають можливість покупці, що проживають в будь-якому місті України.

Види бойлерів

В allo.ua можна купити бойлери Electrolux двох видів: електричні і газові. Ці моделі мають додаткову класифікацію, відповідно до якої бувають накопичувальними і проточними.

Накопичувальні водонагрівачі складаються з нагрівального елементу і бака-термоса, в якому відбувається нагрів необхідної кількості води до заданої температури. Після цього спрацьовує автоматичне відключення приладу. Щойно рідина поступово стає холодною або в бак надходить нова її порція, відбувається самостійне увімкнення бойлера.

Проточні моделі є пристроями, призначеними для підключення до системи водопостачання. Нагрівання рідини відбувається в результаті її проходження через спеціальний ТЕН. З крану вода тече уже гарячою.

Як вибрати водонагрівач ElectroluxЯк вибрати водонагрівач Electrolux

При виникненні труднощів з вибором бойлера в інтернет-магазині allo.ua завжди можна звернутися за допомогою до продавців-консультантів. Але незважаючи на можливість отримати інформаційну підтримку від фахівців, покупцеві також необхідно мати уявлення про якісні критерії подібної продукції.

Щоб куплений прилад справлявся зі своїми функціями та забезпечував потреби сім'ї в необхідній кількості гарячої води, потрібно визначитися з об'ємом бака. Для 3–4 осіб достатньо буде агрегату на 80–100 літрів.

Різні моделі бойлерів Electrolux споживають певну кількість електроенергії. Проточні моделі є більш потужними, тому для забезпечення їх роботи її потрібно більше. Для економії електрики рекомендується віддати перевагу на користь приладу накопичувального типу.

При покупці водонагрівачів Electrolux в allo.ua разом з приладами покупці отримують гарантійні талони, які дійсні протягом 7–10 років, що підтверджує їх високу якість.