Переваги годинників Apple та причини придбати такий гаджет

годинники Apple

Не дивлячись на те, що усі сучасні мобільні гаджети вміють показувати час і оснащені будильниками, наручні годинники не втратили популярності. Це не тільки функціональна, але й стильна річ, яка виступає ознакою гарного смаку та статусу власника. Особливо модними вважаються годинники Apple – ще у 2014 році компанія зробила справжній прорив, випустивши гаджети з багатьма функціями. Коштують вони досить дорого, тому перед тим, як придбати такий пристрій, покупці намагаються взнати про їх плюси та мінуси.

Що вміють годинники Apple

Правильна відповідь – майже усе. Особливою популярністю вони користуються серед тих, хто веде активний спосіб життя і турбується про власне здоров'я. В годинниках встановлена велика кількість датчиків, які контролюють різні показники – серцебиття, частоту дихання, артеріальний тиск та багато іншого. З допомогою годинника Apple можна слідкувати за станом банківських рахунків, відстежувати дзвінки, купувати білети та товари в інтернет, передивлятись знімки.

Існує декілька способів нестандартного використання гаджета. Деякі студенти з його допомогою успішно здають екзамени – залишають смартфони у викладача, після чого з'єднуються з ними через Bluetooth. Молоді мами стверджують, що після народження малюка розумні годинники допомагають швидко налаштуватись на новий режим. А ще вони мають можливість негайно викликати служби екстреної допомоги, що дуже корисно для літніх людей і користувачів, які страждають важкими захворюваннями.

Плюси та мінуси

Переваг у годинників Apple настільки багато, що згадати кожну з них дуже складно:

  • великий функціонал – гаджет більше нагадує маленький комп'ютер, ніж звичайний годинник;
  • стильний дизайн – над зовнішнім виглядом пристрою працює ціла команда кращих спеціалістів;
  • висока якість – компанія не втрачає репутації одного з кращих у світі виробників мобільних пристроїв;
  • зручне налаштування – для цього треба тільки скачати додаток та встановити його на свій смартфон;
  • висока надійність – годинники нечутливі до негативних факторів, а з деякими моделями можна навіть займатись плаванням.

Перелік недоліків набагато менший – деякі користувачі відзначають невеликий строк автономної роботи та відсутність підтримки деяких корисних програм (наприклад, Skype). Для повноцінної експлуатації потрібен телефон-компаньон зі спеціальним додатком – він має знаходитися не далі ніж за декілька метрів від пристрою. Нарешті вартість такого гаджета важко назвати бюджетною – покупцеві він обійдеться в суму з трьома нулями.

З усього сказано вище можна зробити висновок, що причин придбати годинник Apple набагато більше, ніж підстав відмовитися від покупки. Принаймні, так стверджують сотні тисяч людей, які є щасливими власниками розумних годинників з «яблучним» маркуванням.